Hermetyczna szafa RACK wisząca R10-6U/230/H
Za zakup produktu otrzymasz 6000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Opis
Szafa R10-6U/230/H przeznaczona jest do montażu urządzeń z obudową w standardzie 10".
Nadaje się do montażu zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Dołączone cybanty umożliwiają montaż szafy na maszcie o średnicy do 50 mm.
Dane techniczne:
Szerokość wewnętrzna: 10 "
Wysokość wewnętrzna: 6 U
Głębokość wewnętrzna: 170 mm
Szerokość zewnętrzna: 335 mm
Wysokość zewnętrzna: 420 mm
Głębokość zewnętrzna: 235 mm
Otwory na wentylatory: nie
Kolor: Szary RAL7035
Zdejmowany panel tylny: nie
Drzwi: Drzwi prawe z gumą uszczelniającą
Wybrane cechy:
  • Otwory na przewody od dołu : 2 x Ø 16 mm + 1 x Ø 24 mm
  • 2 hermetyczne zamki
  • Grubość blachy : 1 mm
  • Klasa szczelności - IP65,
  • Klasa odporności mechanicznej - IK10
  • Mocowanie - Do masztu Ø 50 mm (max), Do ściany
Waga: 6.4 kg
Dane techniczne
Szafy rack
  • Standard Rack 10"
  • Wysokość 6U
  • Mocowanie Wisząca
  • Głębokość zewnętrzna 235mm