Translator
 
Waluty
Producenci
Bezpieczne zakupy

1. Różne formy płatności (PayU - obsługuje każdy Polski bank oraz karty kredytowe z całego świata, PayPal, płatność za pobraniem). Możliwy jest również odbiór osobisty i płatność gotówką w siedzibie firmy.
2. Gwarancja satysfakcji i zwrotu pieniędzy (14 dni na zwrot towaru).
3. Szyfrowane dane i transakcje 256-bitowym certyfikatem SSL wydanym dla naszej firmy po dokładnym audycie przez firmę Geotrust(Symantec), dzięki czemu mogą Państwo nie tylko potwierdzić nasze dane klikając na zielony pasek przy adresie naszej strony w przeglądarce, ale również mieć pewność, że Państwa bezpieczeństwo przy zakupach w naszym sklepie jest dla nas priorytetem, a dane nam powierzone nie wpadną w niepowołane ręce.
4. POK - Program Ochrony Kupujących - przy płatności za pośrednictwem PayU w naszym sklepie oraz zaznaczeniu odpowiedniej opcji - ubezpieczenie transakcji do 10000zł w przypadku nieotrzymania przedmiotu lub otrzymania przedmiotu niezgodnego z zamówieniem.
5. Rzetelna firma - certyfikat wydany przez KRD potwierdzający naszą rzetelność finansową - kliknij.
6. Super sprzedawca - certyfikat wydawany co miesiąc po weryfikacji przez serwis Allegro.pl potwierdzający najwyższą jakość obsługi na podstawie oceny transakcji przez naszych Klientów w zakresie kontaktu ze sprzedającym, czasu realizacji zamówienia, kosztu wysyłki oraz zgodności przedmiotu z opisem - kliknij.
7. Słucham swoich Klientów - program opineo.pl, dzięki któremu Klienci mogą wypowiedzieć się na temat realizacji zamówienia w naszej firmie oraz dodatkowo potwierdza, iż zadowolenie każdego Klienta oraz najwyższa jakość obsługi jest dla nas najważniejsza (widget po prawej stronie).

A jeśli nadal mają Państwo wątpliwości - zawsze możecie kupić każdy towar z oferty naszej firmy za pośrednictwem serwisu ALLEGRO, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Kliknij!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

 alt=

Kategorie obrazkowe
Moduł jednomodowy HK-SFP-1.25G-20-1310 Hikvision Moduł jednomodowy HK-SFP-1.25G-20-1310 Hikvision
Producent: HIKVISION
Cena: 138,99 zł (netto: 113,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł jednomodowy HK-SFP-1.25G-20-1550 Hikvision Moduł jednomodowy HK-SFP-1.25G-20-1550 Hikvision
Producent: HIKVISION
Cena: 157,44 zł (netto: 128,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Moduł jednomodowy SFP-203/5G/SC Ultimode Moduł jednomodowy SFP-203/5G/SC Ultimode
Producent: ULTIMODE
Cena: 54,24 zł (netto: 44,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł jednomodowy SFP-205/3G/SC Ultimode Moduł jednomodowy SFP-205/3G/SC Ultimode
Producent: ULTIMODE
Cena: 71,96 zł (netto: 58,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł jednomodowy SM 2xLC SFP-203G Ultimode Moduł jednomodowy SM 2xLC SFP-203G Ultimode
Producent: ULTIMODE
Cena: 48,71 zł (netto: 39,60 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł jednomodowy ULTIMODE SFP-203/5G LC Moduł jednomodowy ULTIMODE SFP-203/5G LC
Producent: ULTIMODE
Cena: 50,92 zł (netto: 41,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł jednomodowy ULTIMODE SFP-205/3G LC Moduł jednomodowy ULTIMODE SFP-205/3G LC
Producent: ULTIMODE
Cena: 62,27 zł (netto: 50,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy GBIC-101 LC Pulsar Moduł SFP jednomodowy GBIC-101 LC Pulsar
Producent: PULSAR
Cena: 55,56 zł (netto: 45,17 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy GBIC-103 SC Pulsar Moduł SFP jednomodowy GBIC-103 SC Pulsar
Producent: PULSAR
Cena: 52,29 zł (netto: 42,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy GBIC-104 SC Pulsar Moduł SFP jednomodowy GBIC-104 SC Pulsar
Producent: PULSAR
Cena: 76,26 zł (netto: 62,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy GBIC-105 LC Pulsar Moduł SFP jednomodowy GBIC-105 LC Pulsar
Producent: PULSAR
Cena: 52,29 zł (netto: 42,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy GBIC-106 LC Pulsar Moduł SFP jednomodowy GBIC-106 LC Pulsar
Producent: PULSAR
Cena: 76,26 zł (netto: 62,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy PFT3910 Dahua Moduł SFP jednomodowy PFT3910 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 280,44 zł (netto: 228,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy PFT3920 Dahua Moduł SFP jednomodowy PFT3920 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 300,12 zł (netto: 244,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy PFT3960 Dahua Moduł SFP jednomodowy PFT3960 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 319,80 zł (netto: 260,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy PFT3970 Dahua Moduł SFP jednomodowy PFT3970 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 489,54 zł (netto: 398,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Moduł SFP jednomodowy TL-SM311LS 2xLC TP-LINK Moduł SFP jednomodowy TL-SM311LS 2xLC TP-LINK
Producent: TP-LINK
Cena: 71,07 zł (netto: 57,78 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP MGBIC-LH-F FTS-S12G-S31L-020 Moduł SFP MGBIC-LH-F FTS-S12G-S31L-020
Producent: FIBRAIN
Cena: 169,60 zł (netto: 137,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP wielomodowy GBIC-102 LC Pulsar Moduł SFP wielomodowy GBIC-102 LC Pulsar
Producent: PULSAR
Cena: 55,56 zł (netto: 45,17 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP wielomodowy PFT3900 Dahua Moduł SFP wielomodowy PFT3900 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 280,44 zł (netto: 228,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP wielomodowy PFT3950 Dahua Moduł SFP wielomodowy PFT3950 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 300,12 zł (netto: 244,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP+ LR Ultimode 10Gbit/s jednomodowy Moduł SFP+ LR Ultimode 10Gbit/s jednomodowy
Producent: ULTIMODE
Cena: 177,12 zł (netto: 144,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP+ SR Ultimode 10Gbit/s wielomodowy Moduł SFP+ SR Ultimode 10Gbit/s wielomodowy
Producent: ULTIMODE
Cena: 108,49 zł (netto: 88,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł światłowodowy SFP-011M Ultimode Moduł światłowodowy SFP-011M Ultimode
Producent: ULTIMODE
Cena: 45,61 zł (netto: 37,08 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł światłowodowy SFP-203M ULTIMODE Moduł światłowodowy SFP-203M ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena: 43,17 zł (netto: 35,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł wielomodowy MM 2xLC SFP-023G Ultimode Moduł wielomodowy MM 2xLC SFP-023G Ultimode
Producent: ULTIMODE
Cena: 47,60 zł (netto: 38,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP+ Ultimode 10Gbit/s 1270nm/1330nm Moduł SFP+ Ultimode 10Gbit/s 1270nm/1330nm
Producent: ULTIMODE
Cena: 361,99 zł (netto: 294,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP+ Ultimode 10Gbit/s 1330nm/1270nm Moduł SFP+ Ultimode 10Gbit/s 1330nm/1270nm
Producent: ULTIMODE
Cena: 361,99 zł (netto: 294,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł światłowodowy SFP 1Gb/s LC NV-02SFP/S Novus Moduł światłowodowy SFP 1Gb/s LC NV-02SFP/S Novus
Producent: NOVUS
Cena: 183,27 zł (netto: 149,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł światłowodowy SFP 1Gb/s LC NV-03SFP/M Novus Moduł światłowodowy SFP 1Gb/s LC NV-03SFP/M Novus
Producent: NOVUS
Cena: 183,27 zł (netto: 149,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Darmowa dostawa
Przy przedpłacie i za pobraniem kurierem już od 300zł!* Dodatkowo 5% rabatu dla każdego zarejestrowanego klienta, oraz możliwość uzyskania rabatu progowego - szczegóły na podstronie o rabatach! *Szczegóły: https://www.abcv.pl/dostawa
Darmowa dostawa (Poczta Polska Odbiór w Punkcie Paczka48) już od 200,00 zł.
Promocje
Zasilacz impulsowy 48V/1.5A/5.5
Zasilacz impulsowy 48V/1.5A/5.5
73,92 zł 66,00 zł 60,10 zł 53,66 zł
szt.
Konwerter satelitarny Quatro GKF-2174Q
Konwerter satelitarny Quatro GKF-2174Q
57,81 zł 45,00 zł 47,00 zł 36,59 zł
szt.
Kamera IP box APTI-RF50B WiFi 5Mpx
Kamera IP box APTI-RF50B WiFi 5Mpx
309,96 zł 259,00 zł 252,00 zł 210,57 zł
szt.
Kontroler z pomiarem temperatury APTI-AI70FRTD
Kontroler z pomiarem temperatury APTI-AI70FRTD
4 587,41 zł 3 499,00 zł 3 729,60 zł 2 844,72 zł
szt.
Odgałęźnik TV 8-krotny FAC-8-20dB 5-1000MHz
Odgałęźnik TV 8-krotny FAC-8-20dB 5-1000MHz
28,83 zł 25,00 zł 23,44 zł 20,33 zł
szt.
Klawiatura sterująca RS-485 KT-708
Klawiatura sterująca RS-485 KT-708
314,39 zł 259,00 zł 255,60 zł 210,57 zł
szt.
Kamera AHD bullet SCO-6023R 4mm 1080p Samsung
Kamera AHD bullet SCO-6023R 4mm 1080p Samsung
669,00 zł 535,20 zł 543,90 zł 435,12 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl