Opinie o Nas
Translator
 
Waluty
Producenci
Bezpieczne zakupy

1. Różne formy płatności (PayU - obsługuje każdy Polski bank oraz karty kredytowe z całego świata, PayPal, płatność za pobraniem). Możliwy jest również odbiór osobisty i płatność gotówką w siedzibie firmy.
2. Gwarancja satysfakcji i zwrotu pieniędzy (14 dni na zwrot towaru).
3. Szyfrowane dane i transakcje 256-bitowym certyfikatem SSL wydanym dla naszej firmy po dokładnym audycie przez firmę Geotrust(Symantec), dzięki czemu mogą Państwo nie tylko potwierdzić nasze dane klikając na zielony pasek przy adresie naszej strony w przeglądarce, ale również mieć pewność, że Państwa bezpieczeństwo przy zakupach w naszym sklepie jest dla nas priorytetem, a dane nam powierzone nie wpadną w niepowołane ręce.
4. POK - Program Ochrony Kupujących - przy płatności za pośrednictwem PayU w naszym sklepie oraz zaznaczeniu odpowiedniej opcji - ubezpieczenie transakcji do 10000zł w przypadku nieotrzymania przedmiotu lub otrzymania przedmiotu niezgodnego z zamówieniem.
5. Rzetelna firma - certyfikat wydany przez KRD potwierdzający naszą rzetelność finansową - kliknij.
6. Super sprzedawca - certyfikat wydawany co miesiąc po weryfikacji przez serwis Allegro.pl potwierdzający najwyższą jakość obsługi na podstawie oceny transakcji przez naszych Klientów w zakresie kontaktu ze sprzedającym, czasu realizacji zamówienia, kosztu wysyłki oraz zgodności przedmiotu z opisem - kliknij.
7. Słucham swoich Klientów - program opineo.pl, dzięki któremu Klienci mogą wypowiedzieć się na temat realizacji zamówienia w naszej firmie oraz dodatkowo potwierdza, iż zadowolenie każdego Klienta oraz najwyższa jakość obsługi jest dla nas najważniejsza (widget po prawej stronie).

A jeśli nadal mają Państwo wątpliwości - zawsze możecie kupić każdy towar z oferty naszej firmy za pośrednictwem serwisu ALLEGRO, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Kliknij!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

 alt=

Kategorie obrazkowe

Moduły SFP

Moduł jednomodowy HK-SFP-1.25G-20-1310 Hikvision Moduł jednomodowy HK-SFP-1.25G-20-1310 Hikvision
Producent: HIKVISION
Cena: 162,36 zł (netto: 132,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł jednomodowy HK-SFP-1.25G-20-1550 Hikvision Moduł jednomodowy HK-SFP-1.25G-20-1550 Hikvision
Producent: HIKVISION
Cena: 215,25 zł (netto: 175,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł jednomodowy SFP-203/5G/SC Ultimode Moduł jednomodowy SFP-203/5G/SC Ultimode
Producent: ULTIMODE
Cena: 53,14 zł (netto: 43,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł jednomodowy SFP-205/3G/SC Ultimode Moduł jednomodowy SFP-205/3G/SC Ultimode
Producent: ULTIMODE
Cena: 70,85 zł (netto: 57,60 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł jednomodowy SM 2xLC SFP-203G Ultimode Moduł jednomodowy SM 2xLC SFP-203G Ultimode
Producent: ULTIMODE
Cena: 45,39 zł (netto: 36,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł jednomodowy ULTIMODE SFP-203/5G LC Moduł jednomodowy ULTIMODE SFP-203/5G LC
Producent: ULTIMODE
Cena: 44,28 zł (netto: 36,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł jednomodowy ULTIMODE SFP-205/3G LC Moduł jednomodowy ULTIMODE SFP-205/3G LC
Producent: ULTIMODE
Cena: 54,24 zł (netto: 44,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy GBIC-101 LC Pulsar Moduł SFP jednomodowy GBIC-101 LC Pulsar
Producent: PULSAR
Cena: 56,94 zł (netto: 46,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy GBIC-103 SC Pulsar Moduł SFP jednomodowy GBIC-103 SC Pulsar
Producent: PULSAR
Cena: 53,76 zł (netto: 43,71 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy GBIC-104 SC Pulsar Moduł SFP jednomodowy GBIC-104 SC Pulsar
Producent: PULSAR
Cena: 78,02 zł (netto: 63,43 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy GBIC-105 LC Pulsar Moduł SFP jednomodowy GBIC-105 LC Pulsar
Producent: PULSAR
Cena: 53,76 zł (netto: 43,71 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy GBIC-106 LC Pulsar Moduł SFP jednomodowy GBIC-106 LC Pulsar
Producent: PULSAR
Cena: 78,02 zł (netto: 63,43 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy PFT3910 Dahua Moduł SFP jednomodowy PFT3910 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 280,44 zł (netto: 228,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy PFT3960 Dahua Moduł SFP jednomodowy PFT3960 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 382,53 zł (netto: 311,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy PFT3970 Dahua Moduł SFP jednomodowy PFT3970 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 575,64 zł (netto: 468,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Moduł SFP jednomodowy TL-SM311LS 2xLC TP-LINK Moduł SFP jednomodowy TL-SM311LS 2xLC TP-LINK
Producent: TP-LINK
Cena: 69,94 zł (netto: 56,86 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP MGBIC-LH-F FTS-S12G-S31L-020 Moduł SFP MGBIC-LH-F FTS-S12G-S31L-020
Producent: FIBRAIN
Cena: 169,60 zł (netto: 137,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP wielomodowy GBIC-102 LC Pulsar Moduł SFP wielomodowy GBIC-102 LC Pulsar
Producent: PULSAR
Cena: 56,94 zł (netto: 46,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP wielomodowy PFT3900 Dahua Moduł SFP wielomodowy PFT3900 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 280,44 zł (netto: 228,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP wielomodowy PFT3950 Dahua Moduł SFP wielomodowy PFT3950 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 361,62 zł (netto: 294,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP+ LR Ultimode 10Gbit/s jednomodowy Moduł SFP+ LR Ultimode 10Gbit/s jednomodowy
Producent: ULTIMODE
Cena: 99,63 zł (netto: 81,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP+ SR Ultimode 10Gbit/s wielomodowy Moduł SFP+ SR Ultimode 10Gbit/s wielomodowy
Producent: ULTIMODE
Cena: 77,49 zł (netto: 63,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł światłowodowy SFP-011M Ultimode Moduł światłowodowy SFP-011M Ultimode
Producent: ULTIMODE
Cena: 42,07 zł (netto: 34,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł światłowodowy SFP-203M ULTIMODE Moduł światłowodowy SFP-203M ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena: 40,96 zł (netto: 33,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł wielomodowy MM 2xLC SFP-023G Ultimode Moduł wielomodowy MM 2xLC SFP-023G Ultimode
Producent: ULTIMODE
Cena: 45,39 zł (netto: 36,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł jednomodowy SFP 2x LC GTS-SFP-2LCG Moduł jednomodowy SFP 2x LC GTS-SFP-2LCG
Producent: ABCVISION
Cena: 49,86 zł (netto: 40,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy GSFP-1310R-20-SMF Dahua Moduł SFP jednomodowy GSFP-1310R-20-SMF Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 447,72 zł (netto: 364,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy WDM GTS-SFP-35G Moduł SFP jednomodowy WDM GTS-SFP-35G
Producent: ABCVISION
Cena: 63,54 zł (netto: 51,66 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy WDM GTS-SFP-53G Moduł SFP jednomodowy WDM GTS-SFP-53G
Producent: ABCVISION
Cena: 79,42 zł (netto: 64,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP RJ45 gigabitowy SFP-RJ45/1G Moduł SFP RJ45 gigabitowy SFP-RJ45/1G
Producent: OPTON
Cena: 106,95 zł (netto: 86,95 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Moduł SFP wielomodowy GSFP-850-MMF Dahua Moduł SFP wielomodowy GSFP-850-MMF Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 302,58 zł (netto: 246,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP+ Ultimode 10Gbit/s 1270nm/1330nm Moduł SFP+ Ultimode 10Gbit/s 1270nm/1330nm
Producent: ULTIMODE
Cena: 149,45 zł (netto: 121,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP+ Ultimode 10Gbit/s 1330nm/1270nm Moduł SFP+ Ultimode 10Gbit/s 1330nm/1270nm
Producent: ULTIMODE
Cena: 149,45 zł (netto: 121,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł światłowodowy SFP 1Gb/s LC NV-02SFP/S Novus Moduł światłowodowy SFP 1Gb/s LC NV-02SFP/S Novus
Producent: NOVUS
Cena: 207,87 zł (netto: 169,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł światłowodowy SFP 1Gb/s LC NV-03SFP/M Novus Moduł światłowodowy SFP 1Gb/s LC NV-03SFP/M Novus
Producent: NOVUS
Cena: 207,87 zł (netto: 169,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Mosuł SFP jednomodowy GSFP-1310T-20-SMF Dahua Mosuł SFP jednomodowy GSFP-1310T-20-SMF Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 447,72 zł (netto: 364,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Darmowa dostawa
Przy przedpłacie i za pobraniem kurierem już od 300zł!* Dodatkowo 5% rabatu dla każdego zarejestrowanego klienta, oraz możliwość uzyskania rabatu progowego - szczegóły na podstronie o rabatach! *Szczegóły: https://www.abcv.pl/dostawa
Darmowa dostawa (Pocztex Punkt ) już od 200,00 zł.
Promocje
Odbiornik extendera HDMI-EX-150IR/RX
Odbiornik extendera HDMI-EX-150IR/RX
327,67 zł 259,00 zł 266,40 zł 210,57 zł
szt.
Switch 10-portowy 8xPoE RSGUPS108R Pulsar
Switch 10-portowy 8xPoE RSGUPS108R Pulsar
2 671,33 zł 1 669,00 zł 2 171,81 zł 1 356,91 zł
szt.
Monitor FullHD 23.8" LW-24G AG Neovo
Monitor FullHD 23.8" LW-24G AG Neovo
999,00 zł 699,00 zł 812,20 zł 568,29 zł
szt.
Switch 10-portowy do 8 kamer RSGUPS108 Pulsar
Switch 10-portowy do 8 kamer RSGUPS108 Pulsar
2 276,95 zł 1 699,00 zł 1 851,18 zł 1 381,30 zł
szt.
Tuner DVB-T2 OPTICUM AX AIR NS H.265 HEVC
Tuner DVB-T2 OPTICUM AX AIR NS H.265 HEVC
130,00 zł 114,00 zł 105,69 zł 92,68 zł
szt.
Tuner DVB-T2 H.265 OPTICUM AX LION 5 AIR
Tuner DVB-T2 H.265 OPTICUM AX LION 5 AIR
113,93 zł 99,00 zł 92,63 zł 80,49 zł
szt.
Kamera IP IPC-HDW1230S-0280B-S5 2MP 2.8mm Dahua
Kamera IP IPC-HDW1230S-0280B-S5 2MP 2.8mm Dahua
565,80 zł 210,00 zł 460,00 zł 170,73 zł
Uchwyt montażowy ścienny MTC-S1001 Bosch
Uchwyt montażowy ścienny MTC-S1001 Bosch
207,87 zł 150,91 zł 169,00 zł 122,69 zł
szt.
Pokrywa obudowy z soczewką Fresnela AOCD-CL Satel
Pokrywa obudowy z soczewką Fresnela AOCD-CL Satel
23,37 zł 21,14 zł 19,00 zł 17,19 zł
Kamera IP kopułowa APTI-350V2-28WP 3Mpx 2.8mm IP66
Kamera IP kopułowa APTI-350V2-28WP 3Mpx 2.8mm IP66
309,54 zł 216,49 zł 251,66 zł 176,01 zł
szt.
Nadajnik do transmisji po skrętce VGA+AU/UTP-TX
Nadajnik do transmisji po skrętce VGA+AU/UTP-TX
194,83 zł 141,63 zł 158,40 zł 115,15 zł
szt.
Rejestrator IP NVR5432-16P-4KS2E switch PoE Dahua
Rejestrator IP NVR5432-16P-4KS2E switch PoE Dahua
7 017,15 zł 3 999,00 zł 5 705,00 zł 3 251,22 zł
szt.
Punkt dostępowy LOCO M2 Ubiquiti
Punkt dostępowy LOCO M2 Ubiquiti
307,50 zł 289,00 zł 250,00 zł 234,96 zł
szt.
Domowy system Wi-Fi Mesh TP-Link Deco M5 (3-Pack)
Domowy system Wi-Fi Mesh TP-Link Deco M5 (3-Pack)
1 102,40 zł 889,00 zł 896,26 zł 722,76 zł
szt.
Switch PoE BCS-P-SP2402G-SFP 26-portowy
Switch PoE BCS-P-SP2402G-SFP 26-portowy
2 337,00 zł 1 299,00 zł 1 900,00 zł 1 056,10 zł
szt.
Kabel elektryczny YKY-5X10.0/100m
Kabel elektryczny YKY-5X10.0/100m
5 038,39 zł 3 800,00 zł 4 096,25 zł 3 089,43 zł
100mb.
Karta WIFI TP-LINK TL-WN725N 802.11n 150Mb/s
Karta WIFI TP-LINK TL-WN725N 802.11n 150Mb/s
40,00 zł 32,50 zł 32,52 zł 26,42 zł
szt.
Kamera IP kopułowa NVIP-8VE-6502M/F 8MP Novus
Kamera IP kopułowa NVIP-8VE-6502M/F 8MP Novus
3 467,37 zł 1 949,00 zł 2 819,00 zł 1 584,55 zł
szt.
Puszka do kamer SBV-136B Hanwha Techwin
Puszka do kamer SBV-136B Hanwha Techwin
154,98 zł 87,08 zł 126,00 zł 70,80 zł
szt.
Kamera IP DS-2CD3086G2-IS(2.8mm) 8MP Hikvision
Kamera IP DS-2CD3086G2-IS(2.8mm) 8MP Hikvision
1 824,09 zł 1 499,00 zł 1 483,00 zł 1 218,70 zł
szt.
Rejestrator IP NVR-4116-H1 16 kanałów Novus
Rejestrator IP NVR-4116-H1 16 kanałów Novus
1 044,27 zł 689,00 zł 849,00 zł 560,16 zł
szt.
Uchwyt kamery UK-155
Uchwyt kamery UK-155
16,00 zł 11,00 zł 13,01 zł 8,94 zł
szt.
Tuner DVB-T2/C HEVC H.265 Cabletech URZ0338
Tuner DVB-T2/C HEVC H.265 Cabletech URZ0338
102,62 zł 95,00 zł 83,43 zł 77,24 zł
szt.
Uchwyt ścienny BCS-P-UA112M z adapterem
Uchwyt ścienny BCS-P-UA112M z adapterem
209,10 zł 140,88 zł 170,00 zł 114,54 zł
szt.