Translator
 
Waluty
Producenci
Bezpieczne zakupy

1. Różne formy płatności (PayU - obsługuje każdy Polski bank oraz karty kredytowe z całego świata, PayPal, płatność za pobraniem). Możliwy jest również odbiór osobisty i płatność gotówką w siedzibie firmy.
2. Gwarancja satysfakcji i zwrotu pieniędzy (14 dni na zwrot towaru).
3. Szyfrowane dane i transakcje 256-bitowym certyfikatem SSL wydanym dla naszej firmy po dokładnym audycie przez firmę Geotrust(Symantec), dzięki czemu mogą Państwo nie tylko potwierdzić nasze dane klikając na zielony pasek przy adresie naszej strony w przeglądarce, ale również mieć pewność, że Państwa bezpieczeństwo przy zakupach w naszym sklepie jest dla nas priorytetem, a dane nam powierzone nie wpadną w niepowołane ręce.
4. POK - Program Ochrony Kupujących - przy płatności za pośrednictwem PayU w naszym sklepie oraz zaznaczeniu odpowiedniej opcji - ubezpieczenie transakcji do 10000zł w przypadku nieotrzymania przedmiotu lub otrzymania przedmiotu niezgodnego z zamówieniem.
5. Rzetelna firma - certyfikat wydany przez KRD potwierdzający naszą rzetelność finansową - kliknij.
6. Super sprzedawca - certyfikat wydawany co miesiąc po weryfikacji przez serwis Allegro.pl potwierdzający najwyższą jakość obsługi na podstawie oceny transakcji przez naszych Klientów w zakresie kontaktu ze sprzedającym, czasu realizacji zamówienia, kosztu wysyłki oraz zgodności przedmiotu z opisem - kliknij.
7. Słucham swoich Klientów - program opineo.pl, dzięki któremu Klienci mogą wypowiedzieć się na temat realizacji zamówienia w naszej firmie oraz dodatkowo potwierdza, iż zadowolenie każdego Klienta oraz najwyższa jakość obsługi jest dla nas najważniejsza (widget po prawej stronie).

A jeśli nadal mają Państwo wątpliwości - zawsze możecie kupić każdy towar z oferty naszej firmy za pośrednictwem serwisu ALLEGRO, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Kliknij!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

 alt=

Kategorie obrazkowe
Adapter media konwerterów TP-LINK TL-MC1400 Adapter media konwerterów TP-LINK TL-MC1400
Producent: TP-LINK
Cena: 881,85 zł (netto: 716,95 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter rack 19" media konwerterów ULTIMODE OM-14 Adapter rack 19" media konwerterów ULTIMODE OM-14
Producent: ULTIMODE
Cena: 596,66 zł (netto: 485,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Media konwerter jednomodowy M-203G Ultimode Media konwerter jednomodowy M-203G Ultimode
Producent: ULTIMODE
Cena: 141,70 zł (netto: 115,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Media konwerter jednomodowy MC111CS TP-LINK Media konwerter jednomodowy MC111CS TP-LINK
Producent: TP-LINK
Cena: 113,63 zł (netto: 92,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Media konwerter jednomodowy MC112CS TP-LINK Media konwerter jednomodowy MC112CS TP-LINK
Producent: TP-LINK
Cena: 113,63 zł (netto: 92,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Media konwerter jednomodowy OM1-SM komplet Media konwerter jednomodowy OM1-SM komplet
Producent: ABCVISION
Cena: 140,59 zł (netto: 114,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Media konwerter jednomodowy OM2-SM Media konwerter jednomodowy OM2-SM
Producent: ABCVISION
Cena: 69,08 zł (netto: 56,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Media konwerter jednomodowy OMG1-SM komplet Media konwerter jednomodowy OMG1-SM komplet
Producent: ABCVISION
Cena: 273,43 zł (netto: 222,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Media konwerter jednomodowy OMG2-SM Media konwerter jednomodowy OMG2-SM
Producent: ABCVISION
Cena: 97,42 zł (netto: 79,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Media konwerter jednomodowy ULTIMODE M-403M Media konwerter jednomodowy ULTIMODE M-403M
Producent: ULTIMODE
Cena: 106,27 zł (netto: 86,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Media konwerter M-023G 1Gb/s 2km Ultimode Media konwerter M-023G 1Gb/s 2km Ultimode
Producent: ULTIMODE
Cena: 138,38 zł (netto: 112,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MEDIA KONWERTER TP-LINK MC100CM 100 Mb/s MEDIA KONWERTER TP-LINK MC100CM 100 Mb/s
Producent: TP-LINK
Cena: 120,65 zł (netto: 98,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Media konwerter TP-LINK MC210CS jednomodowy Media konwerter TP-LINK MC210CS jednomodowy
Producent: TP-LINK
Cena: 140,36 zł (netto: 114,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Media konwerter TP-LINK MC220L SFP Media konwerter TP-LINK MC220L SFP
Producent: TP-LINK
Cena: 76,86 zł (netto: 62,49 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Media konwerter ULTIMODE M-100G/SFP Media konwerter ULTIMODE M-100G/SFP
Producent: ULTIMODE
Cena: 116,24 zł (netto: 94,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Media konwerter Ultimode M-207G 1Gb/s Media konwerter Ultimode M-207G 1Gb/s
Producent: ULTIMODE
Cena: 503,69 zł (netto: 409,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Media konwerter ULTIMODE M-207M komplet Media konwerter ULTIMODE M-207M komplet
Producent: ULTIMODE
Cena: 184,87 zł (netto: 150,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
kpl.
zobacz więcej
Media konwerter ULTIMODE M-407M komplet 2 szt. Media konwerter ULTIMODE M-407M komplet 2 szt.
Producent: ULTIMODE
Cena: 221,40 zł (netto: 180,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
kpl.
zobacz więcej
Media konwerter ULTIMODE M-407M-2 Media konwerter ULTIMODE M-407M-2
Producent: ULTIMODE
Cena: 283,95 zł (netto: 230,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Media konwerter wielomodowy M-023M Ultimode Media konwerter wielomodowy M-023M Ultimode
Producent: ULTIMODE
Cena: 84,13 zł (netto: 68,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Media konwerter wielomodowy OM1-MM komplet Media konwerter wielomodowy OM1-MM komplet
Producent: ABCVISION
Cena: 131,07 zł (netto: 106,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
kpl.
zobacz więcej
Media konwerter wielomodowy OM2-MM 2x SC Media konwerter wielomodowy OM2-MM 2x SC
Producent: ABCVISION
Cena: 69,08 zł (netto: 56,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Media konwerter wielomodowy OMG2-MM Media konwerter wielomodowy OMG2-MM
Producent: ABCVISION
Cena: 100,96 zł (netto: 82,08 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wide konwerter HDTVI-208 8-kanałowy ULTIMODE Wide konwerter HDTVI-208 8-kanałowy ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena: 1 605,10 zł (netto: 1 304,96 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Media konwerter gigabitowy xFIBER-2-60 ATTE Media konwerter gigabitowy xFIBER-2-60 ATTE
Cena: 293,97 zł (netto: 239,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Darmowa dostawa
Przy przedpłacie i za pobraniem kurierem już od 300zł!* Dodatkowo 5% rabatu dla każdego zarejestrowanego klienta, oraz możliwość uzyskania rabatu progowego - szczegóły na podstronie o rabatach! *Szczegóły: https://www.abcv.pl/dostawa
Darmowa dostawa (Poczta Polska Odbiór w Punkcie Paczka48) już od 200,00 zł.
Promocje
Wzmacniacz WiFi TP-LINK TL-WA850RE 2.4GHz
Wzmacniacz WiFi TP-LINK TL-WA850RE 2.4GHz
89,78 zł 78,71 zł 72,99 zł 63,99 zł
szt.
Monitor przemysłowy LED SMT-1935 19" HDMI VGA
Monitor przemysłowy LED SMT-1935 19" HDMI VGA
1 399,00 zł 1 228,77 zł 1 137,40 zł 999,00 zł
szt.
Płyta montażowa do dociepleń MDZ-KB Kopos
Płyta montażowa do dociepleń MDZ-KB Kopos
60,63 zł 52,88 zł 49,29 zł 42,99 zł
szt.
Monitor 54,6" 4K UHD QM-55 AG NEOVO
Monitor 54,6" 4K UHD QM-55 AG NEOVO
6 627,24 zł 3 999,00 zł 5 388,00 zł 3 251,22 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl