Opinie o Nas
Translator
 
Waluty
Producenci
Bezpieczne zakupy

1. Różne formy płatności (PayU - obsługuje każdy Polski bank oraz karty kredytowe z całego świata, PayPal, płatność za pobraniem). Możliwy jest również odbiór osobisty i płatność gotówką w siedzibie firmy.
2. Gwarancja satysfakcji i zwrotu pieniędzy (14 dni na zwrot towaru).
3. Szyfrowane dane i transakcje 256-bitowym certyfikatem SSL wydanym dla naszej firmy po dokładnym audycie przez firmę Geotrust(Symantec), dzięki czemu mogą Państwo nie tylko potwierdzić nasze dane klikając na zielony pasek przy adresie naszej strony w przeglądarce, ale również mieć pewność, że Państwa bezpieczeństwo przy zakupach w naszym sklepie jest dla nas priorytetem, a dane nam powierzone nie wpadną w niepowołane ręce.
4. POK - Program Ochrony Kupujących - przy płatności za pośrednictwem PayU w naszym sklepie oraz zaznaczeniu odpowiedniej opcji - ubezpieczenie transakcji do 10000zł w przypadku nieotrzymania przedmiotu lub otrzymania przedmiotu niezgodnego z zamówieniem.
5. Rzetelna firma - certyfikat wydany przez KRD potwierdzający naszą rzetelność finansową - kliknij.
6. Super sprzedawca - certyfikat wydawany co miesiąc po weryfikacji przez serwis Allegro.pl potwierdzający najwyższą jakość obsługi na podstawie oceny transakcji przez naszych Klientów w zakresie kontaktu ze sprzedającym, czasu realizacji zamówienia, kosztu wysyłki oraz zgodności przedmiotu z opisem - kliknij.
7. Słucham swoich Klientów - program opineo.pl, dzięki któremu Klienci mogą wypowiedzieć się na temat realizacji zamówienia w naszej firmie oraz dodatkowo potwierdza, iż zadowolenie każdego Klienta oraz najwyższa jakość obsługi jest dla nas najważniejsza (widget po prawej stronie).

A jeśli nadal mają Państwo wątpliwości - zawsze możecie kupić każdy towar z oferty naszej firmy za pośrednictwem serwisu ALLEGRO, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Kliknij!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

 alt=

Kategorie obrazkowe

Światłowody

Adapter AD-2LC/2LC jednomodowy Adapter AD-2LC/2LC jednomodowy
Producent: ABCVISION
Cena:

4,12 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 3,35 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter AD-2LC/2LC-MM wielomodowy Adapter AD-2LC/2LC-MM wielomodowy
Producent: ABCVISION
Cena:

3,69 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 3,00 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter AD-2SC/2SC-MM wielomodowy Adapter AD-2SC/2SC-MM wielomodowy
Producent: ABCVISION
Cena:

2,53 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 2,06 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter AD-FC/FC jednomodowy Adapter AD-FC/FC jednomodowy
Producent: ABCVISION
Cena:

4,77 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 3,88 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter AD-SC/SC-MM wielomodowy Adapter AD-SC/SC-MM wielomodowy
Producent: ABCVISION
Cena:

1,07 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 0,87 zł

szt.
zobacz więcej
ADAPTER AD-ST/ST JEDNOMODOWY ADAPTER AD-ST/ST JEDNOMODOWY
Producent: ABCVISION
Cena:

3,91 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 3,18 zł

zobacz więcej
Adapter do złączy 1.25mm do lokalizatora uszkodzeń Adapter do złączy 1.25mm do lokalizatora uszkodzeń
Producent: ULTIMODE
Cena:

38,74 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 31,50 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy A-511S SC-SC simplex Adapter jednomodowy A-511S SC-SC simplex
Producent: ULTIMODE
Cena:

1,67 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1,36 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy A-522D 2xSC/APC-2xSC/APC Adapter jednomodowy A-522D 2xSC/APC-2xSC/APC
Producent: ULTIMODE
Cena:

2,27 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1,85 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy A-544S FC/APC-FC/APC simplex Adapter jednomodowy A-544S FC/APC-FC/APC simplex
Producent: ULTIMODE
Cena:

2,56 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 2,08 zł

zobacz więcej
Adapter jednomodowy AD-2LC-APC/2LC-APC Adapter jednomodowy AD-2LC-APC/2LC-APC
Producent: ABCVISION
Cena:

5,47 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 4,45 zł

zobacz więcej
Adapter jednomodowy AD-2SC/2SC Adapter jednomodowy AD-2SC/2SC
Producent: ABCVISION
Cena:

2,36 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1,92 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy AD-FC-APC/FC-APC Adapter jednomodowy AD-FC-APC/FC-APC
Producent: ABCVISION
Cena:

2,95 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 2,40 zł

zobacz więcej
Adapter jednomodowy AD-SC-APC/SC-APC simplex Adapter jednomodowy AD-SC-APC/SC-APC simplex
Producent: ABCVISION
Cena:

1,70 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1,38 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy AD-SC/SC Adapter jednomodowy AD-SC/SC
Producent: OPTON
Cena:

0,89 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 0,72 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy ULTIMODE A-511D 2xSC-2xSC Adapter jednomodowy ULTIMODE A-511D 2xSC-2xSC
Producent: ULTIMODE
Cena:

2,55 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 2,07 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy ULTIMODE A-513S SC-FC simplex Adapter jednomodowy ULTIMODE A-513S SC-FC simplex
Producent: ULTIMODE
Cena:

9,24 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 7,51 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy ULTIMODE A-533S FC-FC Adapter jednomodowy ULTIMODE A-533S FC-FC
Producent: ULTIMODE
Cena:

2,92 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 2,37 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter media konwerterów TP-LINK TL-MC1400 Adapter media konwerterów TP-LINK TL-MC1400
Producent: TP-LINK
Cena:

995,21 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 809,11 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter rack 19'' media konwerterów ULTIMODE OM-14 Adapter rack 19'' media konwerterów ULTIMODE OM-14
Producent: ULTIMODE
Cena:

542,43 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 441,00 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter wielomodowy A-055D 2xLC-2xLC duplex Adapter wielomodowy A-055D 2xLC-2xLC duplex
Producent: ULTIMODE
Cena:

6,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 5,68 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter wielomodowy ULTIMODE A-011D 2xSC-2xSC Adapter wielomodowy ULTIMODE A-011D 2xSC-2xSC
Producent: ULTIMODE
Cena:

3,09 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 2,51 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter wielomodowy ULTIMODE A-011S SC-SC Adapter wielomodowy ULTIMODE A-011S SC-SC
Producent: ABCVISION
Cena:

1,37 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1,11 zł

szt.
zobacz więcej
Alkohol izopropylowy CLEANSER-IPA/100 butelka Alkohol izopropylowy CLEANSER-IPA/100 butelka
Producent: ABCVISION
Cena:

8,30 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 6,75 zł

szt.
zobacz więcej
Alkohol izopropylowy CLEANSER-IPA/400 spray Alkohol izopropylowy CLEANSER-IPA/400 spray
Producent: ABCVISION
Cena:

18,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 15,44 zł

szt.
zobacz więcej
Chusteczki nasączone alkoholem Alko-Pad [100 szt.] Chusteczki nasączone alkoholem Alko-Pad [100 szt.]
Producent: ABCVISION
Cena:

69,74 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 56,70 zł

op. (100)
zobacz więcej
Identyfikator ruchu optycznego Grandway OFI-3 Identyfikator ruchu optycznego Grandway OFI-3
Producent: GRANDWAY
Cena:

1 039,35 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 845,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel optyczny TOSLINK-0.5M długość 0,5m Kabel optyczny TOSLINK-0.5M długość 0,5m
Producent: ABCVISION
Cena:

25,69 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 20,89 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel optyczny TOSLINK-10M długość 10m Kabel optyczny TOSLINK-10M długość 10m
Producent: ABCVISION
Cena:

104,28 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 84,78 zł

zobacz więcej
Kabel optyczny TOSLINK-1M długość 1m Kabel optyczny TOSLINK-1M długość 1m
Producent: ABCVISION
Cena:

32,57 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 26,48 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel optyczny TOSLINK-2M długość 2m Kabel optyczny TOSLINK-2M długość 2m
Producent: ABCVISION
Cena:

40,75 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 33,13 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel optyczny TOSLINK-3M długość 3m Kabel optyczny TOSLINK-3M długość 3m
Producent: ABCVISION
Cena:

51,20 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 41,63 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy FC.E-2SM czarny G.657A2 Kabel światłowodowy FC.E-2SM czarny G.657A2
Producent: ULTIMODE
Cena:

1,14 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 0,93 zł

mb.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy ILB-2SM-A czarny Ultimode Kabel światłowodowy ILB-2SM-A czarny Ultimode
Producent: ULTIMODE
Cena:

0,79 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 0,64 zł

mb.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy jednomodowy ILB-2SM-A biały Kabel światłowodowy jednomodowy ILB-2SM-A biały
Producent: ALANTEC
Cena:

0,69 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 0,56 zł

mb.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy S-QOTKSdD 12x9/125 ITU-T Kabel światłowodowy S-QOTKSdD 12x9/125 ITU-T
Producent: OPTIX
Cena:

2,82 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 2,29 zł

mb.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy S-QOTKSdD 2x9/125 G.657A2 Kabel światłowodowy S-QOTKSdD 2x9/125 G.657A2
Producent: OPTIX
Cena:

1,33 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1,08 zł

mb.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy S-QOTKSdD 4x9/125 ITU-T Kabel światłowodowy S-QOTKSdD 4x9/125 ITU-T
Producent: OPTIX
Cena:

1,78 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1,45 zł

mb.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy S-QOTKSdD 8x9/125 ITU-T Kabel światłowodowy S-QOTKSdD 8x9/125 ITU-T
Producent: OPTIX
Cena:

2,08 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1,69 zł