Translator
 
Waluty
Producenci
Bezpieczne zakupy

1. Różne formy płatności (PayU - obsługuje każdy Polski bank oraz karty kredytowe z całego świata, PayPal, płatność za pobraniem). Możliwy jest również odbiór osobisty i płatność gotówką w siedzibie firmy.
2. Gwarancja satysfakcji i zwrotu pieniędzy (14 dni na zwrot towaru).
3. Szyfrowane dane i transakcje 256-bitowym certyfikatem SSL wydanym dla naszej firmy po dokładnym audycie przez firmę Geotrust(Symantec), dzięki czemu mogą Państwo nie tylko potwierdzić nasze dane klikając na zielony pasek przy adresie naszej strony w przeglądarce, ale również mieć pewność, że Państwa bezpieczeństwo przy zakupach w naszym sklepie jest dla nas priorytetem, a dane nam powierzone nie wpadną w niepowołane ręce.
4. POK - Program Ochrony Kupujących - przy płatności za pośrednictwem PayU w naszym sklepie oraz zaznaczeniu odpowiedniej opcji - ubezpieczenie transakcji do 10000zł w przypadku nieotrzymania przedmiotu lub otrzymania przedmiotu niezgodnego z zamówieniem.
5. Rzetelna firma - certyfikat wydany przez KRD potwierdzający naszą rzetelność finansową - kliknij.
6. Super sprzedawca - certyfikat wydawany co miesiąc po weryfikacji przez serwis Allegro.pl potwierdzający najwyższą jakość obsługi na podstawie oceny transakcji przez naszych Klientów w zakresie kontaktu ze sprzedającym, czasu realizacji zamówienia, kosztu wysyłki oraz zgodności przedmiotu z opisem - kliknij.
7. Słucham swoich Klientów - program opineo.pl, dzięki któremu Klienci mogą wypowiedzieć się na temat realizacji zamówienia w naszej firmie oraz dodatkowo potwierdza, iż zadowolenie każdego Klienta oraz najwyższa jakość obsługi jest dla nas najważniejsza (widget po prawej stronie).

A jeśli nadal mają Państwo wątpliwości - zawsze możecie kupić każdy towar z oferty naszej firmy za pośrednictwem serwisu ALLEGRO, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Kliknij!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

 alt=

Kategorie obrazkowe
Adapter AD-2LC/2LC jednomodowy Adapter AD-2LC/2LC jednomodowy
Producent: ABCVISION
Cena: 4,98 zł (netto: 4,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter AD-2LC/2LC-MM wielomodowy Adapter AD-2LC/2LC-MM wielomodowy
Producent: ABCVISION
Cena: 3,99 zł (netto: 3,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter AD-2SC/2SC-MM wielomodowy Adapter AD-2SC/2SC-MM wielomodowy
Producent: ABCVISION
Cena: 3,21 zł (netto: 2,61 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter AD-FC/FC jednomodowy Adapter AD-FC/FC jednomodowy
Producent: ABCVISION
Cena: 3,23 zł (netto: 2,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter AD-SC/SC-MM wielomodowy Adapter AD-SC/SC-MM wielomodowy
Producent: ABCVISION
Cena: 1,69 zł (netto: 1,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADAPTER AD-ST/ST JEDNOMODOWY ADAPTER AD-ST/ST JEDNOMODOWY
Producent: ABCVISION
Cena: 3,91 zł (netto: 3,18 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter do złączy 1.25mm Adapter do złączy 1.25mm
Producent: ABCVISION
Cena: 47,37 zł (netto: 38,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy A-511S SC-SC simplex Adapter jednomodowy A-511S SC-SC simplex
Producent: ULTIMODE
Cena: 1,67 zł (netto: 1,36 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy A-522D 2xSC/APC-2xSC/APC Adapter jednomodowy A-522D 2xSC/APC-2xSC/APC
Producent: ULTIMODE
Cena: 2,99 zł (netto: 2,43 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy A-522S SC/APC-SC/APC simplex Adapter jednomodowy A-522S SC/APC-SC/APC simplex
Producent: ULTIMODE
Cena: 1,67 zł (netto: 1,36 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy A-544S FC/APC-FC/APC simplex Adapter jednomodowy A-544S FC/APC-FC/APC simplex
Producent: ULTIMODE
Cena: 2,56 zł (netto: 2,08 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy AD-2LC-APC/2LC-APC Adapter jednomodowy AD-2LC-APC/2LC-APC
Producent: ABCVISION
Cena: 5,47 zł (netto: 4,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy AD-2SC/2SC Adapter jednomodowy AD-2SC/2SC
Producent: ABCVISION
Cena: 3,17 zł (netto: 2,58 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy AD-2SC/2ST duplex Adapter jednomodowy AD-2SC/2ST duplex
Producent: ABCVISION
Cena: 13,48 zł (netto: 10,96 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy AD-FC-APC/FC-APC Adapter jednomodowy AD-FC-APC/FC-APC
Producent: ABCVISION
Cena: 2,95 zł (netto: 2,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy AD-SC/SC Adapter jednomodowy AD-SC/SC
Producent: OPTON
Cena: 1,11 zł (netto: 0,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy ULTIMODE A-511D 2xSC-2xSC Adapter jednomodowy ULTIMODE A-511D 2xSC-2xSC
Producent: ULTIMODE
Cena: 2,55 zł (netto: 2,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy ULTIMODE A-513S SC-FC simplex Adapter jednomodowy ULTIMODE A-513S SC-FC simplex
Producent: ULTIMODE
Cena: 8,54 zł (netto: 6,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter jednomodowy ULTIMODE A-533S FC-FC Adapter jednomodowy ULTIMODE A-533S FC-FC
Producent: ULTIMODE
Cena: 2,50 zł (netto: 2,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter media konwerterów TP-LINK TL-MC1400 Adapter media konwerterów TP-LINK TL-MC1400
Producent: TP-LINK
Cena: 881,85 zł (netto: 716,95 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter rack 19" media konwerterów ULTIMODE OM-14 Adapter rack 19" media konwerterów ULTIMODE OM-14
Producent: ULTIMODE
Cena: 596,66 zł (netto: 485,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter wielomodowy A-055D 2xLC-2xLC duplex Adapter wielomodowy A-055D 2xLC-2xLC duplex
Producent: ULTIMODE
Cena: 5,88 zł (netto: 4,78 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter wielomodowy AD-ST/ST-MM Adapter wielomodowy AD-ST/ST-MM
Producent: ABCVISION
Cena: 3,03 zł (netto: 2,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter wielomodowy ULTIMODE A-011D 2xSC-2xSC Adapter wielomodowy ULTIMODE A-011D 2xSC-2xSC
Producent: ULTIMODE
Cena: 2,44 zł (netto: 1,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter wielomodowy ULTIMODE A-011S SC-SC Adapter wielomodowy ULTIMODE A-011S SC-SC
Producent: ABCVISION
Cena: 1,22 zł (netto: 0,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Akumulator 7800 mAh do spawarki Signal Fire Akumulator 7800 mAh do spawarki Signal Fire
Producent: SIGNAL FIRE
Cena: 442,79 zł (netto: 359,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Alkohol izopropylowy CLEANSER-IPA/100 butelka Alkohol izopropylowy CLEANSER-IPA/100 butelka
Producent: ABCVISION
Cena: 7,69 zł (netto: 6,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Alkohol izopropylowy CLEANSER-IPA/400 spray Alkohol izopropylowy CLEANSER-IPA/400 spray
Producent: ABCVISION
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Chusteczki czyszczące CleanTex CT806 Chusteczki czyszczące CleanTex CT806
Producent: ABCVISION
Cena: 2,64 zł (netto: 2,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Chusteczki nasączone alkoholem Alko-Pad [100 szt.] Chusteczki nasączone alkoholem Alko-Pad [100 szt.]
Producent: ABCVISION
Cena: 61,13 zł (netto: 49,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
op. (100)
zobacz więcej
Identyfikator ruchu optycznego Grandway OFI-3 Identyfikator ruchu optycznego Grandway OFI-3
Producent: GRANDWAY
Cena: 1 479,08 zł (netto: 1 202,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel optyczny TOSLINK-10M długość 10m Kabel optyczny TOSLINK-10M długość 10m
Producent: ABCVISION
Cena: 81,60 zł (netto: 66,34 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel optyczny TOSLINK-1M długość 1m Kabel optyczny TOSLINK-1M długość 1m
Producent: ABCVISION
Cena: 21,03 zł (netto: 17,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Kabel optyczny TOSLINK-2M długość 2m Kabel optyczny TOSLINK-2M długość 2m
Producent: ABCVISION
Cena: 30,86 zł (netto: 25,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel optyczny TOSLINK-3M długość 3m Kabel optyczny TOSLINK-3M długość 3m
Producent: ABCVISION
Cena: 37,63 zł (netto: 30,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel optyczny TOSLINK-5M długość 5m Kabel optyczny TOSLINK-5M długość 5m
Producent: ABCVISION
Cena: 50,04 zł (netto: 40,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy A-DQ(ZN)B2Y MM 8 włókien OM2 Kabel światłowodowy A-DQ(ZN)B2Y MM 8 włókien OM2
Producent: DRAKA
Cena: 4,16 zł (netto: 3,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
mb.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy A-DQ(ZN)B2Y SM 8 włókien Kabel światłowodowy A-DQ(ZN)B2Y SM 8 włókien
Producent: DRAKA
Cena: 2,89 zł (netto: 2,35 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
mb.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy DRAKA U-DQ(ZN)BH 24E G.652D Kabel światłowodowy DRAKA U-DQ(ZN)BH 24E G.652D
Producent: DRAKA
Cena: 4,44 zł (netto: 3,61 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
mb.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy DRAKA U-DQ(ZN)BH 4E 4 włókna Kabel światłowodowy DRAKA U-DQ(ZN)BH 4E 4 włókna
Producent: DRAKA
Cena: 2,02 zł (netto: 1,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
mb.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy DRAKA U-DQ(ZN)BH 4G OM2 Kabel światłowodowy DRAKA U-DQ(ZN)BH 4G OM2
Producent: DRAKA
Cena: 2,25 zł (netto: 1,83 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
mb.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy Draka U-DQ(ZN)BH 8G OM3 Kabel światłowodowy Draka U-DQ(ZN)BH 8G OM3
Producent: DRAKA
Cena: 5,94 zł (netto: 4,83 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
mb.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy FC.E-2SM czarny G.657A2 Kabel światłowodowy FC.E-2SM czarny G.657A2
Producent: ULTIMODE
Cena: 0,86 zł (netto: 0,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
mb.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy ILB-2SM-A biały Ultimode Kabel światłowodowy ILB-2SM-A biały Ultimode
Producent: ULTIMODE
Cena: 0,70 zł (netto: 0,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
mb.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy ILB-2SM-A czarny Ultimode Kabel światłowodowy ILB-2SM-A czarny Ultimode
Producent: ULTIMODE
Cena: 0,71 zł (netto: 0,58 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
mb.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy ILB-4SM-A Ultimode Kabel światłowodowy ILB-4SM-A Ultimode
Producent: ULTIMODE
Cena: 1,23 zł (netto: 1,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
mb.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy OMT-112SM-A 1x12 G.652D Kabel światłowodowy OMT-112SM-A 1x12 G.652D
Producent: ULTIMODE
Cena: 2,88 zł (netto: 2,34 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Kabel światłowodowy S-QOTKSdD 12x9/125 ITU-T Kabel światłowodowy S-QOTKSdD 12x9/125 ITU-T
Producent: OPTIX
Cena: 2,41 zł (netto: 1,96 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
mb.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy S-QOTKSdD 2x9/125 G.657A2 Kabel światłowodowy S-QOTKSdD 2x9/125 G.657A2
Producent: OPTIX
Cena: 1,37 zł (netto: 1,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
mb.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy S-QOTKSdD 4x9/125 ITU-T Kabel światłowodowy S-QOTKSdD 4x9/125 ITU-T
Producent: OPTIX
Cena: 1,71 zł (netto: 1,39 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
mb.
zobacz więcej
Darmowa dostawa
Przy przedpłacie i za pobraniem kurierem już od 300zł!* Dodatkowo 5% rabatu dla każdego zarejestrowanego klienta, oraz możliwość uzyskania rabatu progowego - szczegóły na podstronie o rabatach! *Szczegóły: https://www.abcv.pl/dostawa
Darmowa dostawa (Poczta Polska Odbiór w Punkcie Paczka48) już od 200,00 zł.
Promocje
Media konwerter jednomodowy ULTIMODE M-403M
Media konwerter jednomodowy ULTIMODE M-403M
116,24 zł 95,94 zł 94,50 zł 78,00 zł
szt.
Media konwerter M-023G 1Gb/s 2km Ultimode
Media konwerter M-023G 1Gb/s 2km Ultimode
146,12 zł 134,54 zł 118,80 zł 109,38 zł
szt.
Media konwerter jednomodowy M-203G Ultimode
Media konwerter jednomodowy M-203G Ultimode
154,98 zł 137,76 zł 126,00 zł 112,00 zł
szt.
Karta pamięci microSD PFM113 128GB Dahua
Karta pamięci microSD PFM113 128GB Dahua
200,00 zł 164,82 zł 162,60 zł 134,00 zł
Karta pamięci microSD PFM111 32GB Dahua
Karta pamięci microSD PFM111 32GB Dahua
45,00 zł 40,59 zł 36,59 zł 33,00 zł
szt.
Dzielnik obrazu HDMI 2x1 Signal HDMI-SW-2/1P-POP
Dzielnik obrazu HDMI 2x1 Signal HDMI-SW-2/1P-POP
431,73 zł 398,21 zł 351,00 zł 323,75 zł
szt.
Karta pamięci microSD PFM112 UHS-I 64GB Dahua
Karta pamięci microSD PFM112 UHS-I 64GB Dahua
85,00 zł 78,72 zł 69,11 zł 64,00 zł
szt.
Czujka dualna PIR+MW COBALT Satel
Czujka dualna PIR+MW COBALT Satel
118,02 zł 99,00 zł 95,95 zł 80,49 zł
szt.
Karta pamięci microSD PFM110 16GB Dahua
Karta pamięci microSD PFM110 16GB Dahua
35,00 zł 30,75 zł 28,46 zł 25,00 zł
szt.