Translator
 
Waluty
Producenci
Bezpieczne zakupy

1. Różne formy płatności (PayU - obsługuje każdy Polski bank oraz karty kredytowe z całego świata, PayPal, płatność za pobraniem). Możliwy jest również odbiór osobisty i płatność gotówką w siedzibie firmy.
2. Gwarancja satysfakcji i zwrotu pieniędzy (14 dni na zwrot towaru).
3. Szyfrowane dane i transakcje 256-bitowym certyfikatem SSL wydanym dla naszej firmy po dokładnym audycie przez firmę Geotrust(Symantec), dzięki czemu mogą Państwo nie tylko potwierdzić nasze dane klikając na zielony pasek przy adresie naszej strony w przeglądarce, ale również mieć pewność, że Państwa bezpieczeństwo przy zakupach w naszym sklepie jest dla nas priorytetem, a dane nam powierzone nie wpadną w niepowołane ręce.
4. POK - Program Ochrony Kupujących - przy płatności za pośrednictwem PayU w naszym sklepie oraz zaznaczeniu odpowiedniej opcji - ubezpieczenie transakcji do 10000zł w przypadku nieotrzymania przedmiotu lub otrzymania przedmiotu niezgodnego z zamówieniem.
5. Rzetelna firma - certyfikat wydany przez KRD potwierdzający naszą rzetelność finansową - kliknij.
6. Super sprzedawca - certyfikat wydawany co miesiąc po weryfikacji przez serwis Allegro.pl potwierdzający najwyższą jakość obsługi na podstawie oceny transakcji przez naszych Klientów w zakresie kontaktu ze sprzedającym, czasu realizacji zamówienia, kosztu wysyłki oraz zgodności przedmiotu z opisem - kliknij.
7. Słucham swoich Klientów - program opineo.pl, dzięki któremu Klienci mogą wypowiedzieć się na temat realizacji zamówienia w naszej firmie oraz dodatkowo potwierdza, iż zadowolenie każdego Klienta oraz najwyższa jakość obsługi jest dla nas najważniejsza (widget po prawej stronie).

A jeśli nadal mają Państwo wątpliwości - zawsze możecie kupić każdy towar z oferty naszej firmy za pośrednictwem serwisu ALLEGRO, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Kliknij!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

 alt=

Kategorie obrazkowe
Patchcord jednomodowy PC-SC/ST 1m Patchcord jednomodowy PC-SC/ST 1m
Producent: ABCVISION
Cena: 11,43 zł (netto: 9,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Patchcord jednomodowy PC-ST/ST 1m Patchcord jednomodowy PC-ST/ST 1m
Producent: ABCVISION
Cena: 17,87 zł (netto: 14,53 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord wielomodowy PC-011S SC-SC OM1 1m Patchcord wielomodowy PC-011S SC-SC OM1 1m
Producent: ULTIMODE
Cena: 8,84 zł (netto: 7,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord wielomodowy PC-015D 2xSC-2xLC 1m Patchcord wielomodowy PC-015D 2xSC-2xLC 1m
Producent: ULTIMODE
Cena: 19,93 zł (netto: 16,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord wielomodowy PC-017D 2xLC-2xLC 1m Patchcord wielomodowy PC-017D 2xLC-2xLC 1m
Producent: ABCVISION
Cena: 31,59 zł (netto: 25,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord wielomodowy PC-017D 2xLC-2xLC 3m Patchcord wielomodowy PC-017D 2xLC-2xLC 3m
Producent: ABCVISION
Cena: 31,30 zł (netto: 25,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Patchcord wielomodowy PC-019D 2xSC-2xSC 1.5m Patchcord wielomodowy PC-019D 2xSC-2xSC 1.5m
Producent: ULTIMODE
Cena: 19,26 zł (netto: 15,66 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord wielomodowy PC-019D 2xSC-2xSC 3m Patchcord wielomodowy PC-019D 2xSC-2xSC 3m
Producent: ULTIMODE
Cena: 28,97 zł (netto: 23,55 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord wielomodowy PC-019S SC-SC OM2 1,5m Patchcord wielomodowy PC-019S SC-SC OM2 1,5m
Producent: ULTIMODE
Cena: 9,96 zł (netto: 8,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord wielomodowy PC-2FC/2FC-MM 1m Patchcord wielomodowy PC-2FC/2FC-MM 1m
Producent: ABCVISION
Cena: 49,31 zł (netto: 40,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord wielomodowy PC-2LC/2LC-MM-OM3-2 2m Patchcord wielomodowy PC-2LC/2LC-MM-OM3-2 2m
Producent: ABCVISION
Cena: 28,88 zł (netto: 23,48 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord wielomodowy PC-2LC/2SC-MM-2 2m Patchcord wielomodowy PC-2LC/2SC-MM-2 2m
Producent: ABCVISION
Cena: 21,51 zł (netto: 17,49 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Patchcord wielomodowy PC-2SC/2ST-MM-2 m Patchcord wielomodowy PC-2SC/2ST-MM-2 m
Producent: ABCVISION
Cena: 26,54 zł (netto: 21,58 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Patchcord wielomodowy PC-2ST/2ST-MM-2 2m Patchcord wielomodowy PC-2ST/2ST-MM-2 2m
Producent: ABCVISION
Cena: 26,70 zł (netto: 21,71 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord wielomodowy PC-311D 2xSC-2xSC 1,5m Patchcord wielomodowy PC-311D 2xSC-2xSC 1,5m
Producent: ULTIMODE
Cena: 19,93 zł (netto: 16,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Patchcord wielomodowy PC-315D 2xSC-2xLC 1,5m Patchcord wielomodowy PC-315D 2xSC-2xLC 1,5m
Producent: ULTIMODE
Cena: 19,82 zł (netto: 16,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord wielomodowy PC-355D 2xLC-2xLC 1,5m Patchcord wielomodowy PC-355D 2xLC-2xLC 1,5m
Producent: ULTIMODE
Cena: 20,04 zł (netto: 16,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Patchcord wielomodowy PC-355D 2xLC-2xLC OM3 3m Patchcord wielomodowy PC-355D 2xLC-2xLC OM3 3m
Producent: ULTIMODE
Cena: 24,35 zł (netto: 19,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord wielomodowy PC-357D 2xLC-2xST 1,5m Patchcord wielomodowy PC-357D 2xLC-2xST 1,5m
Producent: ULTIMODE
Cena: 20,54 zł (netto: 16,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord wielomodowy PC-LC/LC-MM 1m Patchcord wielomodowy PC-LC/LC-MM 1m
Producent: ABCVISION
Cena: 10,57 zł (netto: 8,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Patchcord wielomodowy PC-LC/ST-MM 1m Patchcord wielomodowy PC-LC/ST-MM 1m
Producent: ABCVISION
Cena: 14,33 zł (netto: 11,65 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Patchcord wielomodowy PC-SC/SC-MM 1m Patchcord wielomodowy PC-SC/SC-MM 1m
Producent: ABCVISION
Cena: 8,83 zł (netto: 7,18 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patchcord wielomodowy PC-SC/ST-MM 1m Patchcord wielomodowy PC-SC/ST-MM 1m
Producent: ABCVISION
Cena: 12,35 zł (netto: 10,04 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Patchcord wielomodowy PC-ST/ST-MM 1m Patchcord wielomodowy PC-ST/ST-MM 1m
Producent: ABCVISION
Cena: 31,48 zł (netto: 25,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Darmowa dostawa
Przy przedpłacie i za pobraniem kurierem już od 300zł!* Dodatkowo 5% rabatu dla każdego zarejestrowanego klienta, oraz możliwość uzyskania rabatu progowego - szczegóły na podstronie o rabatach! *Szczegóły: https://www.abcv.pl/dostawa
Darmowa dostawa (Poczta Polska Odbiór w Punkcie Paczka48) już od 200,00 zł.
Promocje
Monitor 54,6" 4K UHD QM-55 AG NEOVO
Monitor 54,6" 4K UHD QM-55 AG NEOVO
6 627,24 zł 3 999,00 zł 5 388,00 zł 3 251,22 zł
szt.
Wzmacniacz WiFi TP-LINK TL-WA850RE 2.4GHz
Wzmacniacz WiFi TP-LINK TL-WA850RE 2.4GHz
89,78 zł 78,71 zł 72,99 zł 63,99 zł
szt.
Płyta montażowa do dociepleń MDZ-KB Kopos
Płyta montażowa do dociepleń MDZ-KB Kopos
60,63 zł 52,88 zł 49,29 zł 42,99 zł
szt.
Monitor przemysłowy LED SMT-1935 19" HDMI VGA
Monitor przemysłowy LED SMT-1935 19" HDMI VGA
1 399,00 zł 1 228,77 zł 1 137,40 zł 999,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl