Translator
 
Waluty
Producenci
Bezpieczne zakupy

1. Różne formy płatności (PayU - obsługuje każdy Polski bank oraz karty kredytowe z całego świata, PayPal, płatność za pobraniem). Możliwy jest również odbiór osobisty i płatność gotówką w siedzibie firmy.
2. Gwarancja satysfakcji i zwrotu pieniędzy (14 dni na zwrot towaru).
3. Szyfrowane dane i transakcje 256-bitowym certyfikatem SSL wydanym dla naszej firmy po dokładnym audycie przez firmę Geotrust(Symantec), dzięki czemu mogą Państwo nie tylko potwierdzić nasze dane klikając na zielony pasek przy adresie naszej strony w przeglądarce, ale również mieć pewność, że Państwa bezpieczeństwo przy zakupach w naszym sklepie jest dla nas priorytetem, a dane nam powierzone nie wpadną w niepowołane ręce.
4. POK - Program Ochrony Kupujących - przy płatności za pośrednictwem PayU w naszym sklepie oraz zaznaczeniu odpowiedniej opcji - ubezpieczenie transakcji do 10000zł w przypadku nieotrzymania przedmiotu lub otrzymania przedmiotu niezgodnego z zamówieniem.
5. Rzetelna firma - certyfikat wydany przez KRD potwierdzający naszą rzetelność finansową - kliknij.
6. Super sprzedawca - certyfikat wydawany co miesiąc po weryfikacji przez serwis Allegro.pl potwierdzający najwyższą jakość obsługi na podstawie oceny transakcji przez naszych Klientów w zakresie kontaktu ze sprzedającym, czasu realizacji zamówienia, kosztu wysyłki oraz zgodności przedmiotu z opisem - kliknij.
7. Słucham swoich Klientów - program opineo.pl, dzięki któremu Klienci mogą wypowiedzieć się na temat realizacji zamówienia w naszej firmie oraz dodatkowo potwierdza, iż zadowolenie każdego Klienta oraz najwyższa jakość obsługi jest dla nas najważniejsza (widget po prawej stronie).

A jeśli nadal mają Państwo wątpliwości - zawsze możecie kupić każdy towar z oferty naszej firmy za pośrednictwem serwisu ALLEGRO, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Kliknij!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

 alt=

Kategorie obrazkowe
Pigtail jednomodowy PG-51S2 1xSC 1m Pigtail jednomodowy PG-51S2 1xSC 1m
Producent: ULTIMODE
Cena: 5,31 zł (netto: 4,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pigtail jednomodowy PG-52S SC/APC G.652D 1m Pigtail jednomodowy PG-52S SC/APC G.652D 1m
Producent: ULTIMODE
Cena: 5,98 zł (netto: 4,86 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pigtail jednomodowy PG-54S FC G.652D 1m Pigtail jednomodowy PG-54S FC G.652D 1m
Producent: ABCVISION
Cena: 6,05 zł (netto: 4,92 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pigtail jednomodowy PG-55S2 1xLC G.657A2 1m Pigtail jednomodowy PG-55S2 1xLC G.657A2 1m
Producent: ABCVISION
Cena: 6,09 zł (netto: 4,95 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pigtail jednomodowy PIG-FC wtyk FC 1m Pigtail jednomodowy PIG-FC wtyk FC 1m
Producent: ABCVISION
Cena: 4,75 zł (netto: 3,86 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Pigtail jednomodowy PIG-FC-APC wtyk FC/APC 2m Pigtail jednomodowy PIG-FC-APC wtyk FC/APC 2m
Producent: ABCVISION
Cena: 9,52 zł (netto: 7,74 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Pigtail jednomodowy PIG-LC wtyk LC 1m Pigtail jednomodowy PIG-LC wtyk LC 1m
Producent: ABCVISION
Cena: 4,69 zł (netto: 3,81 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pigtail jednomodowy PIG-SC wtyk SC 1m Pigtail jednomodowy PIG-SC wtyk SC 1m
Producent: ABCVISION
Cena: 4,00 zł (netto: 3,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pigtail jednomodowy PIG-SC-APC wtyk SC/APC 1m Pigtail jednomodowy PIG-SC-APC wtyk SC/APC 1m
Producent: ABCVISION
Cena: 4,40 zł (netto: 3,58 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pigtail jednomodowy PIG-ST wtyk ST 2m Pigtail jednomodowy PIG-ST wtyk ST 2m
Producent: ABCVISION
Cena: 7,15 zł (netto: 5,81 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pigtail jednomodowy ULTIMODE PG-51S 1xSC G.652D 1m Pigtail jednomodowy ULTIMODE PG-51S 1xSC G.652D 1m
Producent: ULTIMODE
Cena: 5,31 zł (netto: 4,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pigtail jednomodowy ULTIMODE PG-52S2 1xSC/APC 1m Pigtail jednomodowy ULTIMODE PG-52S2 1xSC/APC 1m
Producent: ULTIMODE
Cena: 6,64 zł (netto: 5,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pigtail jednomodowy ULTIMODE PG-55S 1xLC G.652D 1m Pigtail jednomodowy ULTIMODE PG-55S 1xLC G.652D 1m
Producent: ULTIMODE
Cena: 5,31 zł (netto: 4,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pigtail jednomodowy PIG-SC-APC-2 wtyk SC/APC 2m Pigtail jednomodowy PIG-SC-APC-2 wtyk SC/APC 2m
Producent: ABCVISION
Cena: 4,53 zł (netto: 3,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Darmowa dostawa
Przy przedpłacie i za pobraniem kurierem już od 300zł!* Dodatkowo 5% rabatu dla każdego zarejestrowanego klienta, oraz możliwość uzyskania rabatu progowego - szczegóły na podstronie o rabatach! *Szczegóły: https://www.abcv.pl/dostawa
Darmowa dostawa (Poczta Polska Odbiór w Punkcie Paczka48) już od 200,00 zł.
Promocje
Kamera IP DS-2CD3086G2-IS(2.8mm) 8MP Hikvision
Kamera IP DS-2CD3086G2-IS(2.8mm) 8MP Hikvision
1 824,09 zł 1 459,00 zł 1 483,00 zł 1 186,18 zł
szt.
Switch 5-portowy PFS3005-5GT-L Dahua
Switch 5-portowy PFS3005-5GT-L Dahua
60,00 zł 55,35 zł 48,78 zł 45,00 zł
szt.
Dysk HGST Ultrastar He10 10TB 3,5" (0F27452)
Dysk HGST Ultrastar He10 10TB 3,5" (0F27452)
1 894,36 zł 1 599,00 zł 1 540,13 zł 1 300,00 zł
szt.
Kamera IP DS-2CD1143G0-I(2.8mm) 3.7MP Hikvision
Kamera IP DS-2CD1143G0-I(2.8mm) 3.7MP Hikvision
798,27 zł 439,05 zł 649,00 zł 356,95 zł
szt.
Puszka połączeniowa PUH-2P hermetyczna IP66
Puszka połączeniowa PUH-2P hermetyczna IP66
8,86 zł 7,23 zł 7,20 zł 5,88 zł
szt.
Uchwyt ścienny DS-1273ZJ-155 Hikvision
Uchwyt ścienny DS-1273ZJ-155 Hikvision
191,88 zł 83,95 zł 156,00 zł 68,25 zł
szt.
Gniazdo zasilania GT-55
Gniazdo zasilania GT-55
1,50 zł 1,16 zł 1,22 zł 0,94 zł
szt.
Rejestrator IP NVR-6208P8-H1 8 kanałów Novus
Rejestrator IP NVR-6208P8-H1 8 kanałów Novus
1 752,75 zł 1 199,00 zł 1 425,00 zł 974,80 zł
szt.
Wideodomofon DS-KV8102-IP Hikvision
Wideodomofon DS-KV8102-IP Hikvision
876,99 zł 499,00 zł 713,00 zł 405,69 zł
szt.
Moduł zasilacza do obudów kamer AWZ522 Pulsar
Moduł zasilacza do obudów kamer AWZ522 Pulsar
14,76 zł 12,18 zł 12,00 zł 9,90 zł
szt.
Dysk do monitoringu WD84PURZ 24/7 3.5'' 8TB
Dysk do monitoringu WD84PURZ 24/7 3.5'' 8TB
1 964,42 zł 1 159,00 zł 1 597,09 zł 942,28 zł
szt.
Bezprzewodowa czujka PIR PG8904 DSC
Bezprzewodowa czujka PIR PG8904 DSC
260,76 zł 206,80 zł 212,00 zł 168,13 zł
szt.
Łączówka zasilania AWZ586 Pulsar
Łączówka zasilania AWZ586 Pulsar
34,44 zł 23,84 zł 28,00 zł 19,38 zł
szt.
Organizator kabli rack 19" ze szczotką OKR-26/PK
Organizator kabli rack 19" ze szczotką OKR-26/PK
40,00 zł 35,23 zł 32,52 zł 28,64 zł
szt.
Switch 10-portowy do 8 kamer IP S108-C Pulsar
Switch 10-portowy do 8 kamer IP S108-C Pulsar
741,69 zł 646,00 zł 603,00 zł 525,20 zł
szt.
Rozdzielnica podtynkowa Legrand 401757 uszkodzona
Rozdzielnica podtynkowa Legrand 401757 uszkodzona
303,42 zł 249,00 zł 246,68 zł 202,44 zł
szt.
Uchwyt monitora BRATECK-KM20-22T
Uchwyt monitora BRATECK-KM20-22T
21,61 zł 16,21 zł 17,57 zł 13,18 zł
szt.
Obiektyw BCS-34105MIR 3.4-10mm 5Mpx CS
Obiektyw BCS-34105MIR 3.4-10mm 5Mpx CS
372,92 zł 299,00 zł 303,19 zł 243,09 zł
szt.
Adapter montażowy BCS-AD4
Adapter montażowy BCS-AD4
55,35 zł 33,21 zł 45,00 zł 27,00 zł
szt.
Rejestrator iDS-7208HQHI-M1/FA alarm I/O Hikvision
Rejestrator iDS-7208HQHI-M1/FA alarm I/O Hikvision
1 503,06 zł 732,75 zł 1 222,00 zł 595,73 zł
szt.
Karta microSDXC 256GB WDD256G1P0C WD Purple
Karta microSDXC 256GB WDD256G1P0C WD Purple
303,33 zł 229,00 zł 246,61 zł 186,18 zł
szt.
Przewód USB-W-MICRO/USB-1M/B czarny 1m
Przewód USB-W-MICRO/USB-1M/B czarny 1m
9,99 zł 8,99 zł 8,12 zł 7,31 zł
szt.
Pokrywa obudowy z soczewką Fresnela AOCD-CL Satel
Pokrywa obudowy z soczewką Fresnela AOCD-CL Satel
23,37 zł 21,14 zł 19,00 zł 17,19 zł
szt.
Wtyk kompresyjny F/ZAC-RG59
Wtyk kompresyjny F/ZAC-RG59
1,00 zł 0,50 zł 0,81 zł 0,41 zł
szt.
Manipulator bezprzewodowy Satel INT-KWRL-WSW
Manipulator bezprzewodowy Satel INT-KWRL-WSW
851,16 zł 770,09 zł 692,00 zł 626,09 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl