Kod produktu: R10-6U/230/H
Hermetyczna szafa RACK wisząca R10-6U/230/H
Opis
Szafa R10-6U/230/H przeznaczona jest do montażu urządzeń z obudową w standardzie 10".
Nadaje się do montażu zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Dołączone cybanty umożliwiają montaż szafy na maszcie o średnicy do 50 mm.
Dane techniczne:
| Szerokość wewnętrzna: | 10 " |
| Wysokość wewnętrzna: | 6 U |
| Głębokość wewnętrzna: | 170 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 335 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 420 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 235 mm |
| Otwory na wentylatory: | nie |
| Kolor: | Szary RAL7035 |
| Zdejmowany panel tylny: | nie |
| Drzwi: | Drzwi prawe z gumą uszczelniającą |
| Wybrane cechy: |
| Waga: | 6.4 kg |
Dane techniczne
Szafy rack
- Standard Rack 10"
- Wysokość 6U
- Mocowanie Wisząca
- Głębokość zewnętrzna 235mm