Kod produktu: PZU-3509-W4
Moduł przetwornicy PZU-3509-W4 DC/DC
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Moduł przetwornicy podwyższającej napięcie. Urządzenie PZU-3509-W4 konwertuje napięcie wejściowe do wartości 5V ... 35V DC.
Dane techniczne:
| Typ: | Podwyższanie napięcia, DC/DC |
| Liczba wejść: | 2 - zwarte |
| Liczba wyjść: | 2 - zwarte |
| Napięcie zasilania: | 5 ... 32 V DC |
| Napięcie wyjściowe: | 5 ... 35 V DC |
| Regulacja napięcia wyjściowego: | Regulacja precyzyjnym potencjometrem wieloobrotowym (27 obr.) |
| Prąd wyjściowy: | 2 A (max) |
| Moc: | 24 W (max) |
| Minimalna różnica napięć pomiędzy wyj. a wej.: | 0 V |
| Zabezpieczenia: |
| Wybrane cechy: | Sygnalizacja LED - Napięcie wejściowe, Napięcie wyjściowe |
| Przeznaczenie: |
| Waga: | 0.09 kg |
| Wymiary: | 120 x 90 x 36 mm |