Opinie o Nas
Kategorie blog
Translator
 
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Bezpieczne zakupy

1. Różne formy płatności (PayU - obsługuje każdy Polski bank oraz karty kredytowe z całego świata, PayPal, płatność za pobraniem). Możliwy jest również odbiór osobisty i płatność gotówką w siedzibie firmy.
2. Gwarancja satysfakcji i zwrotu pieniędzy (14 dni na zwrot towaru).
3. Szyfrowane dane i transakcje 256-bitowym certyfikatem SSL wydanym dla naszej firmy po dokładnym audycie przez firmę Geotrust(Symantec), dzięki czemu mogą Państwo nie tylko potwierdzić nasze dane klikając na zielony pasek przy adresie naszej strony w przeglądarce, ale również mieć pewność, że Państwa bezpieczeństwo przy zakupach w naszym sklepie jest dla nas priorytetem, a dane nam powierzone nie wpadną w niepowołane ręce.
4. POK - Program Ochrony Kupujących - przy płatności za pośrednictwem PayU w naszym sklepie oraz zaznaczeniu odpowiedniej opcji - ubezpieczenie transakcji do 10000zł w przypadku nieotrzymania przedmiotu lub otrzymania przedmiotu niezgodnego z zamówieniem.
5. Rzetelna firma - certyfikat wydany przez KRD potwierdzający naszą rzetelność finansową - kliknij.
6. Super sprzedawca - certyfikat wydawany co miesiąc po weryfikacji przez serwis Allegro.pl potwierdzający najwyższą jakość obsługi na podstawie oceny transakcji przez naszych Klientów w zakresie kontaktu ze sprzedającym, czasu realizacji zamówienia, kosztu wysyłki oraz zgodności przedmiotu z opisem - kliknij.
7. Słucham swoich Klientów - program opineo.pl, dzięki któremu Klienci mogą wypowiedzieć się na temat realizacji zamówienia w naszej firmie oraz dodatkowo potwierdza, iż zadowolenie każdego Klienta oraz najwyższa jakość obsługi jest dla nas najważniejsza (widget po prawej stronie).

A jeśli nadal mają Państwo wątpliwości - zawsze możecie kupić każdy towar z oferty naszej firmy za pośrednictwem serwisu ALLEGRO, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Kliknij!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nowości produktowe Satel SSWiN - marzec 2023

Miło nam poinformować, że oferta naszego sklepu została rozszerzona o nowości produktowe firmy Satel z grupy produktów alarmowych, są to:

Centrala alarmowa PERFECTA 64 M

Satel Perfecta 64 M


PERFECTA 64 M przynosi szereg zmian w projektowaniu systemów, gdyż teraz już możemy brać pod uwagę serię "Perfecta" nawet gdy tworzymy dość rozbudowaną instalację. Dlaczego? PERFECTA 64 M obsługuje do 64 wejść i do 64 wyjść (jedno i drugie przy wykorzystaniu odpowiednich modułów rozszerzeń), 4 strefy, a także nowy typ wyjścia - termostat. Płyta posiada wbudowany komunikator (w tym przypadku 2G/4G i 2 sloty na karty nano-SIM), współpracuje ze znaną już aplikacją mobilną Perfecta Control.

Ciekawą rzeczą, która zburzy też trochę obecny "trójpodział władzy" jest możliwość rozbudowy Perfecta 64 M o wybrany kontroler bezprzewodowy. Mowa tu zwłaszcza o kontrolerach systemu ABAX 2 czyli ACU-220 lub ACU-280, choć można też wybrać PERFECTA-RF (czyli Satel Micra) lub moduł tylko do obsługi pilotów - INT-RX-S. Podkreślamy - trochę - bo Perfecta 64 M nie jest kombajnem do którego podłączymy wszystko na raz, wybrać można rozbudowę albo o wybrany kontroler ABAX 2, albo o moduł PERFECTA-RF, albo moduł do samych pilotów czyli INT-RX-S.

Perfecta 64 M wpiera również manipulatory dotykowe INT-TSH2 oraz INT-TSG2, a także INT-KSG2R. Obsługuje też te te dedykowane typowo pod system Perfecta - czyli PRF-LCD (oraz wersje bezprzewodowe PRF-LCD-WRL / PRF-LCD-A2 - zależnie od zastosowanego modułu radiowego).

Link do strony produktu w naszym sklepie: PERFECTA 64 M

Manipulator PRF-LCD-A2

Satel PRF-LCD-A2

Skoro mamy nową centralę, to pojawił się też nowy manipulator, w dodatku bezprzewodowy - PRF-LCD-A2. Model pracuje w systemie ABAX 2, dzięki czemu w stosunku do modeli 433 Mhz (Micra) poprawie ulegnie zasięg i stabilność połączenia, oczywiście do prawidłowej pracy naszą centralę Perfecta 64 M musimy rozbudować o kontroler systemu ABAX 2. Na dzień pisania artykułu manipulator nie współpracuje z retransmiterem sygnału ARU-200.

Link do strony produktu w naszym sklepie: PRF-LCD-A2

Moduł PERFECTA-RF

Satel Perfecta-RF

PERFECTA-RF to moduł dedykowany do centrali Perfecta 64 M, pozwala na obsługę urządzeń bezprzewodowych serii Satel Micra (433 Mhz). Uwaga - jak już wspomnieliśmy wcześniej do centrali podłączyć można tylko jeden wybrany moduł urządzeń bezprzewodowych.

Link do strony produktu w naszym sklepie: PERFECTA-RF

Manipulator INT-KSG2R w wersji białej i czarnej

Satel INT-KSG2R-W
Satel INT-KSG2R-B
 
 

Drugi nowy manipulator to INT-KSG2R - ten już przewodowy i może pracować z centralami serii Integra, Integra PLUS, a także Perfecta 64 M (uwaga tylko z nią, z innym Perfectami nie zadziała). Model posiada dotykową klawiaturę, dodatkowe klawisze funkcyjne, a także obsługę prostych gestów do poruszania się po menu.

Link do strony produktu w naszym sklepie: INT-KSG2R-W (biały) / INT-KSG2R-B (czarny)

Obudowy OPC-1 DG, OPC-2 DG i uchwyt BRACKET-D DG

Satel OPC-1 DG
Satel OPC-2 DG
Satel Bracket-D DG
 
 

Dodatkowe obudowy w kolorze ciemnoszarym do czujek ruchu serii SLIM, znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie standardowy biały kolor po prostu wizualnie nie pasuje. BRACKET D DG to oczywiście ciemnoszara wersja pasującego uchwytu.

OPC-1 DG pasuje do czujek: SLIM-PIR-LUNA, SLIM-DUAL-LUNA, APD-200, APMD-250 oraz MPD-310.

OPC-2 DG pasuje do czujek: SLIM-PIR i SLIM-DUAL.

Link do strony produktu w naszym sklepie: OPC-1 DG / OPC-2 DG / BRACKET-D DG

Czujki uniwersalne XD-2L, XD-2L BR, XD-2L DG

Satel XD-2L
Satel XD-2L DG
Satel XD-2L BR
 
 

XD-2L jest uniwersalną czujką przewodową, którą można określić jako "XD-2 we większej obudowie", pracuje w jednym z czterech trybów: czujka magnetyczna, wstrząsowa, wstrząsowa i magnetyczna, zalania wodą (potrzebna sonda FPX-1).

Oczywiście względem mniejszej XD-2 różnic trochę jest - choćby wbudowane rezystory na płycie (konfiguracja 2EOL, za pomocą dip switch, możliwe jest też zwykłe NC). Wybór rezystorów jest szeroki (dla alarmu 1,1 kΩ / 2,2 kΩ / 4,7 kΩ / 5,6 kΩ / 6,8 kΩ, dla sabotażu 1,1 kΩ / 2,2 kΩ / 4,7 kΩ / 5,6 kΩ), dzięki czemu XD-2L znajdą zastosowanie w wielu różnych systemach.

Większa obudowa przekłada się też na wygodniejszy montaż. Czujki dostępne w kolorach białym (XD-2L), brązowym (XD-2L BR) i ciemnoszarym (XD-2L DG).

Link do strony produktu w naszym sklepie: XD-2L (biała) / XD-2L BR (brązowa) / XD-2L DG (ciemnoszara)

Obudowy OPX-1 DG i OPXM-1 DG

Satel OPX-1 DG i OPXM-1 DG

 

OPX-1 DG to uniwersalna, hermetyczna, obudowa, w kolorze ciemnoszarym, przeznaczona do zewnętrznego montażu czujek XD-2 i AXD-20. Z kolei OPXM-1 DG to magnes w obudowie hermetycznej, wizualnie odpowiadający obudowie OPX-1 DG.

Link do strony produktu w naszym sklepie: OPX-1 DG / OPXM-1 DG

Kołki montażowe OPU-PIN

Satel OPU-PIN

Najlepsze na koniec :) Można już bez kombinacji kupić dodatkowe kołki do mocowania płytek elektroniki Satel w obudowach Satel typu OPU i OMI. OPU-PIN jest zestawem 8 takich kołków.

Link do strony produktu w naszym sklepie: OPU-PIN

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium