Kod produktu: ZBF-12V/10A
Zasilacz buforowy impulsowy ZBF-12V/10A
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Dane techniczne:
| Rodzaj zasilacza: | Impulsowy |
| Napięcie wejściowe: | 85 ... 264 V AC |
| Napięcie wyjściowe: |
| Wydajność prądowa (łączna): | 10 A |
| Moc: | 151 W |
| Prąd ładowania akumulatora: | 4 A |
| Zabezpieczenia: |
| Kontrola pracy zasilacza: |
| Miejsce na akumulator: | 12V/33Ah, 12V/40Ah |
| Maks. wymiary akumulatora: | 370 x 230 x 170 mm |
| Waga: | 3.9 kg |
| Wymiary: | 330 x 350 x 175 mm |