Kod producenta: BCS-TIP8201IR-Ai-5364
Kod produktu: BCS-TIP8201IR-AI-536
Kamera IP 2Mpx BCS-TIP8201IR-Ai-5364 motozoom
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Artur Bogucki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
BCS-TIP8201IR-Ai-5364 - Kamera IP tubowa 2Mpx z zaawansowaną obsługą funkcji inteligentnych
- Przetwornik 1/2.8” 2Mpx Starvis PS CMOS
- Kodowanie H.265+/H.264+/MJPEG
- Obsługa trzech strumieni kodowania
- Obiektyw motozoom 5.3~64mm F1.5
- Mechaniczny filtr podczerwieni ICR
- Wbudowany web serwis, zgodność z BCS-NVR, CMS(BCS Manager), aplikacja mobilna BCS(iOS, android), P2P, Onvif
- Funkcje AWB, AES, AGC, BLC, HLC, WDR(120dB), Ultra DNR, Defog, ROI, EIS
- Zaawansowana analityka funkcji inteligentnych: ochrona obwodowa, detekcja twarzy, rozpoznawanie obiektów, metadane, atrybuty, inteligentna analiza real-time i zaawansowane wyszukiwanie, liczenie osób, zagubiony/pozostawiony obiekt, detekcja audio
- Promiennik podczerwieni do 150m
- 1 wejście i 1 wyjście audio
- 2 wejścia i 1 wyjście alarmowe
- Obudowa zewnętrzna metalowa IP67, IK10
- Temperatura pracy -30°C ~ +60°C
- Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe 6KV
- Obsługa karty microSD do 256GB
- Zasilanie DC12V, PoE(802.3af), ePoE
Dane techniczne:
| System wideo: | IP |
| System skanowania: | Progressive Scan |
| Przetwornik: | 1/2.8” 2Mpx Starvis CMOS |
| RAM/ROM: | 512MB/128MB |
| Ilość pikseli: | 1920×1080 |
| Czułość: | 0.002Lux/F1.5(Kolor) 0Lux/F1.5(IR wł.) |
| Stosunek S/N: | >50dB |
| Obiektyw: | Motozoom 5.3mm~64mm; F1.5 kąt widzenia H: 58°~4°, V:34°~2° |
| DORI(Detect/Observe/Recognize/Identify): | W-5.3mm: 73m/29m/15m/7m; T-64mm: 883m/353m/177m/88m |
| Balans bieli: | (AWB) Auto/ręcznie |
| Kompensacja tła: | BLC/HLC/WDR(120dB) |
| Migawka: | 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia: | (AGC) Auto/ręcznie |
| Redukcja szumów: | Ultra 2D/3D DNR |
| Detekcja ruchu: | 4 obszary (regulacja: rozmiar, położenie, czułość, próg) |
| Maska prywatności: | 4 obszary (regulacja: rozmiar, położenie) |
| Obrót obrazu: | Mirror, Flip 0°/90°/180°/270° |
| Wyostrzanie: | Auto/ręcznie |
| Dzień/noc: | Mechaniczny filtr IR (ICR) promiennik 150m |
| Kompresja wideo: | H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Rozdzielczość: | 1080P(1920×1080) / 1.3M(1280×960) / 720P(1280×720) / D1(704×576) / VGA(640×480) / CIF(352×288) |
| Strumień główny: | 1080P/1.3M/720P(1~25/30fps) |
| Strumień drugi: | D1/VGA/CIF(1~25/30fps) |
| Strumień trzeci: | 1080P/1.3M/720P/D1/CIF (1~25/30fps) |
| Bitrate: | H.264: 32~ 8192Kbps H.265: 19~ 7424Kbps |
| Podłączenie sieci: | RJ-45 (10/100Base-T) |
| Protokoły: | HTTP, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, RTCP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, IPv4/v6, SNMP, QoS, UPnP, NTP, ICMP, HTTPS, IGMP, 802.1x, P2P |
| Audio: | 1 wejście / 1 wyjście |
| Kodowanie audio: | G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726/G.723 |
| Alarm: | 2 wejścia 5mA 5VDC / 1 wyjście 300mA 12VDC |
| Zgodność: | ONVIF(Profil S/Profil G), CGI, Milstone, Genetec |
| Użytkownicy: | Maksymalnie 20 zalogowanych |
| Użytkownicy mobilni: | iOS, android |
| Gniazdo kart pamięci: | microSD do 256GB |
| Zasilanie: | DC12V(±30%), PoE(802.3af), ePoE Pobór mocy <10.3W |
| Warunki pracy: | -30°C ~+60°C / 10~95%RH |
| Obudowa: | Zewnętrzna metalowa IP67, IK10 |
| Wymiary i waga: | 273.2mm×95.0mm×95.0mm 1.1kg |
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
- Typ kamery Bullet (tubowa)
- Maks. rozdzielczość 2 Mpx(1080p)
- Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
- Oświetlacz IR Tak
- Obiektyw Motozoom
- Wandaloodporność Tak
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Pliki do pobrania
Karta katalogowa PL