Kod produktu: ATK-10/800-980+FME
Antena kierunkowa ATK-10/800-980+FME GSM
Dane techniczne:
| Zakres częstotliwości: | 800 ... 980 MHz GSM |
| Złącze: | FME Gniazdo |
| Zysk energetyczny : | max. 12.8 dBi |
| Impedancja: | 50 Ω |
| Polaryzacja: | Pionowa |
| Wybrane cechy: |
| Waga: | 0.7 kg |
| Wymiary: | 700 mm |