Opinie o Nas
Translator
 
Waluty
Producenci
Bezpieczne zakupy

1. Różne formy płatności (PayU - obsługuje każdy Polski bank oraz karty kredytowe z całego świata, PayPal, płatność za pobraniem). Możliwy jest również odbiór osobisty i płatność gotówką w siedzibie firmy.
2. Gwarancja satysfakcji i zwrotu pieniędzy (14 dni na zwrot towaru).
3. Szyfrowane dane i transakcje 256-bitowym certyfikatem SSL wydanym dla naszej firmy po dokładnym audycie przez firmę Geotrust(Symantec), dzięki czemu mogą Państwo nie tylko potwierdzić nasze dane klikając na zielony pasek przy adresie naszej strony w przeglądarce, ale również mieć pewność, że Państwa bezpieczeństwo przy zakupach w naszym sklepie jest dla nas priorytetem, a dane nam powierzone nie wpadną w niepowołane ręce.
4. POK - Program Ochrony Kupujących - przy płatności za pośrednictwem PayU w naszym sklepie oraz zaznaczeniu odpowiedniej opcji - ubezpieczenie transakcji do 10000zł w przypadku nieotrzymania przedmiotu lub otrzymania przedmiotu niezgodnego z zamówieniem.
5. Rzetelna firma - certyfikat wydany przez KRD potwierdzający naszą rzetelność finansową - kliknij.
6. Super sprzedawca - certyfikat wydawany co miesiąc po weryfikacji przez serwis Allegro.pl potwierdzający najwyższą jakość obsługi na podstawie oceny transakcji przez naszych Klientów w zakresie kontaktu ze sprzedającym, czasu realizacji zamówienia, kosztu wysyłki oraz zgodności przedmiotu z opisem - kliknij.
7. Słucham swoich Klientów - program opineo.pl, dzięki któremu Klienci mogą wypowiedzieć się na temat realizacji zamówienia w naszej firmie oraz dodatkowo potwierdza, iż zadowolenie każdego Klienta oraz najwyższa jakość obsługi jest dla nas najważniejsza (widget po prawej stronie).

A jeśli nadal mają Państwo wątpliwości - zawsze możecie kupić każdy towar z oferty naszej firmy za pośrednictwem serwisu ALLEGRO, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Kliknij!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

 alt=

Kategorie obrazkowe

Sprzęt sieciowy

Switch 16-portowy PFS3016-16GT Dahua Switch 16-portowy PFS3016-16GT Dahua
Producent: DAHUA
Cena:

339,79 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 276,25 zł

zobacz więcej
Switch 24-portowy PFS3024-24GT Dahua Switch 24-portowy PFS3024-24GT Dahua
Producent: DAHUA
Cena:

475,70 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 386,75 zł

zobacz więcej
Switch PFS3110-8T 8-portowy Dahua Switch PFS3110-8T 8-portowy Dahua
Producent: DAHUA
Cena:

343,71 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 279,44 zł

szt.
zobacz więcej
Switch PoE / Extender PFT1300 Dahua Switch PoE / Extender PFT1300 Dahua
Producent: DAHUA
Cena:

122,30 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 99,43 zł

szt.
zobacz więcej
Switch PoE PFS3206-4P-96 4-portowy Dahua Switch PoE PFS3206-4P-96 4-portowy Dahua
Producent: DAHUA
Cena:

408,48 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 332,10 zł

szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy GSFP-1310R-20-SMF Dahua Moduł SFP jednomodowy GSFP-1310R-20-SMF Dahua
Producent: DAHUA
Cena:

223,86 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 182,00 zł

szt.
zobacz więcej
Moduł SFP wielomodowy GSFP-850-MMF Dahua Moduł SFP wielomodowy GSFP-850-MMF Dahua
Producent: DAHUA
Cena:

302,58 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 246,00 zł

Mosuł SFP jednomodowy GSFP-1310T-20-SMF Dahua Mosuł SFP jednomodowy GSFP-1310T-20-SMF Dahua
Producent: DAHUA
Cena:

447,72 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 364,00 zł

Stacja kliencka PFWB5-10ac 5GHz 20dBi 0-5km Dahua Stacja kliencka PFWB5-10ac 5GHz 20dBi 0-5km Dahua
Producent: DAHUA
Cena:

2 002,44 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 628,00 zł

Stacja kliencka PFWB5-10n 5GHz 15dBi 0-3km Dahua Stacja kliencka PFWB5-10n 5GHz 15dBi 0-3km Dahua
Producent: DAHUA
Cena:

1 158,66 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 942,00 zł

Stacja kliencka PFWB5-30ac 5GHz 25dBi 0-3km Dahua Stacja kliencka PFWB5-30ac 5GHz 25dBi 0-3km Dahua
Producent: DAHUA
Cena:

1 548,57 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 259,00 zł

Stacja kliencka WiFi 5GHz 18dBi PFWB5-90n Dahua Stacja kliencka WiFi 5GHz 18dBi PFWB5-90n Dahua
Producent: DAHUA
Cena:

1 032,59 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 839,50 zł

szt.
zobacz więcej
Switch 24xPoE 26-portowy PFS3226-24ET-240 Dahua Switch 24xPoE 26-portowy PFS3226-24ET-240 Dahua
Producent: DAHUA
Cena:

1 076,68 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 875,35 zł

szt.
zobacz więcej
Switch 24xPoE GbE PFS3228-24GT-360-V2 Dahua Switch 24xPoE GbE PFS3228-24GT-360-V2 Dahua
Producent: DAHUA
Cena:

1 819,17 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 479,00 zł

szt.
zobacz więcej
Switch 24xPoE PFS4226-24ET-360-V3 Dahua Switch 24xPoE PFS4226-24ET-360-V3 Dahua
Producent: DAHUA
Cena:

1 515,36 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 232,00 zł

szt.
zobacz więcej
Switch 4 porty PoE +SFP PFS3106-4ET-60-V2 Dahua Switch 4 porty PoE +SFP PFS3106-4ET-60-V2 Dahua
Producent: DAHUA
Cena:

382,53 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 311,00 zł

szt.
zobacz więcej
Switch 8 portów PoE +SFP PFS3110-8ET-96-V2 Dahua Switch 8 portów PoE +SFP PFS3110-8ET-96-V2 Dahua
Producent: DAHUA
Cena:

541,05 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 439,88 zł

szt.
zobacz więcej
Switch PFS3010-8ET-96-V2 8xPoE Dahua Switch PFS3010-8ET-96-V2 8xPoE Dahua
Producent: DAHUA
Cena:

388,68 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 316,00 zł

szt.
zobacz więcej
Switch PoE 11-portowy PFS3211-8GT-120-V2 Dahua Switch PoE 11-portowy PFS3211-8GT-120-V2 Dahua
Producent: DAHUA
Cena:

929,19 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 755,44 zł

szt.
zobacz więcej
Switch PoE 16-portowy PFS3218-16ET-135 Dahua Switch PoE 16-portowy PFS3218-16ET-135 Dahua
Producent: DAHUA
Cena:

844,59 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 686,66 zł

szt.
zobacz więcej
Switch PoE 16-portowy PFS3220-16GT-240-V2 Dahua Switch PoE 16-portowy PFS3220-16GT-240-V2 Dahua
Producent: DAHUA
Cena:

1 360,38 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 106,00 zł

szt.
zobacz więcej
Switch PoE 16-portowy PFS4218-16ET-240-V3 Dahua Switch PoE 16-portowy PFS4218-16ET-240-V3 Dahua
Producent: DAHUA
Cena:

1 238,92 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 007,25 zł

szt.
zobacz więcej
Switch PoE 18-portowy +SFP PFS3220-16GT-240 Dahua Switch PoE 18-portowy +SFP PFS3220-16GT-240 Dahua
Producent: DAHUA
Cena:

2 931,09 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 2 383,00 zł

Switch PoE 6-portowy PFS3006-4GT-60-V2 Dahua Switch PoE 6-portowy PFS3006-4GT-60-V2 Dahua
Producent: DAHUA
Cena:

291,51 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 237,00 zł

szt.
zobacz więcej
Switch PoE 8-portowy PFS3009-8ET1GT-96-V2 Dahua Switch PoE 8-portowy PFS3009-8ET1GT-96-V2 Dahua
Producent: DAHUA
Cena:

389,58 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 316,73 zł

szt.
zobacz więcej
Switch PoE 8-portowy PFS4210-8GT-DP-V2 Dahua Switch PoE 8-portowy PFS4210-8GT-DP-V2 Dahua
Producent: DAHUA
Cena:

4 639,56 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 3 772,00 zł

Switch PoE PFS3010-8GT-96-V2 10-portowy Dahua Switch PoE PFS3010-8GT-96-V2 10-portowy Dahua
Producent: DAHUA
Cena:

633,83 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 515,31 zł

szt.
zobacz więcej
Switch PoE SFP PFS3103-1GT1ET-60-V2 Dahua Switch PoE SFP PFS3103-1GT1ET-60-V2 Dahua
Producent: DAHUA
Cena:

416,90 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 338,94 zł

szt.
zobacz więcej
Darmowa dostawa*
Darmowa wysyłka od 300 zł: Pocztex Kurier i Pocztex Punkt* Darmowa wysyłka od 400 zł: Paczkomaty 24/7 Inpost* Darmowa wysyłka od 500 zł: kurierem DPD / kurierem Inpost* *Nie dotyczy towarów gabarytowych.
Darmowa dostawa (Pocztex Punkt ) już od 300,00 zł.
Promocje
Switch PoE TP-LINK TL-SG1008P 8-portowy (4xPoE)
Switch PoE TP-LINK TL-SG1008P 8-portowy (4xPoE)

252,00 zł

Cena regularna: 295,59 zł

Najniższa cena: 265,00 zł

204,88 zł

Cena regularna: 240,32 zł

Najniższa cena: 215,45 zł
szt.
Czytnik zbliżeniowy ASR1101M Dahua
Czytnik zbliżeniowy ASR1101M Dahua

339,00 zł

Cena regularna: 595,32 zł

Najniższa cena: 595,32 zł

275,61 zł

Cena regularna: 484,00 zł

Najniższa cena: 484,00 zł
szt.
Zasilacz uniwersalny 12-24V/4A/TAY
Zasilacz uniwersalny 12-24V/4A/TAY

31,00 zł

Cena regularna: 45,00 zł

Najniższa cena: 31,00 zł

25,20 zł

Cena regularna: 36,59 zł

Najniższa cena: 25,20 zł
szt.
Kamera IP kopułowa 2MP NVIP-2VE-6501/F Novus
Kamera IP kopułowa 2MP NVIP-2VE-6501/F Novus

619,00 zł

Cena regularna: 1 007,37 zł

Najniższa cena: 1 007,37 zł

503,25 zł

Cena regularna: 819,00 zł

Najniższa cena: 819,00 zł
szt.
Switch X-CAM II Switch8L 48V 8xPoE CAMSAT
Switch X-CAM II Switch8L 48V 8xPoE CAMSAT

699,00 zł

Cena regularna: 1 052,88 zł

Najniższa cena: 1 052,88 zł

568,29 zł

Cena regularna: 856,00 zł

Najniższa cena: 856,00 zł
szt.
Wideodomofon DS-KV8102-IP Hikvision
Wideodomofon DS-KV8102-IP Hikvision

445,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

Najniższa cena: 445,00 zł

361,79 zł

Cena regularna: 405,69 zł

Najniższa cena: 361,79 zł
szt.
[OUTLET] Rejestrator IP DS-7716NI-I4 Hikvision
[OUTLET] Rejestrator IP DS-7716NI-I4 Hikvision

1 749,00 zł

Cena regularna: 3 800,70 zł

Najniższa cena: 1 849,00 zł

1 421,95 zł

Cena regularna: 3 090,00 zł

Najniższa cena: 1 503,25 zł
szt.
Ogranicznik przepięć SUG-7-DIN/4-20mA Ewimar
Ogranicznik przepięć SUG-7-DIN/4-20mA Ewimar

124,54 zł

Cena regularna: 166,05 zł

Najniższa cena: 166,05 zł

101,25 zł

Cena regularna: 135,00 zł

Najniższa cena: 135,00 zł
szt.
Kamera IP bullet APTI-33C6-2812P 3Mpx 2.8-12mm
Kamera IP bullet APTI-33C6-2812P 3Mpx 2.8-12mm

359,00 zł

Cena regularna: 399,00 zł

Najniższa cena: 359,00 zł

291,87 zł

Cena regularna: 324,39 zł

Najniższa cena: 291,87 zł
szt.
[OUTLET] Rejestrator IP DS-7608NXI-I2/8P/S(C)
[OUTLET] Rejestrator IP DS-7608NXI-I2/8P/S(C)

1 649,00 zł

Cena regularna: 3 854,82 zł

Najniższa cena: 1 699,00 zł

1 340,65 zł

Cena regularna: 3 134,00 zł

Najniższa cena: 1 381,30 zł
szt.
Kamera HAC-HDW1500T-Z-A-2712 5Mpx motozoom Dahua
Kamera HAC-HDW1500T-Z-A-2712 5Mpx motozoom Dahua

374,00 zł

Cena regularna: 666,66 zł

Najniższa cena: 666,66 zł

304,07 zł

Cena regularna: 542,00 zł

Najniższa cena: 542,00 zł
szt.
Puszka do kamer SBV-136B Hanwha Techwin
Puszka do kamer SBV-136B Hanwha Techwin

70,99 zł

Cena regularna: 87,08 zł

Najniższa cena: 70,99 zł

57,72 zł

Cena regularna: 70,80 zł

Najniższa cena: 57,72 zł
szt.
Rozgałęźnik wyjść czujek z optoizolacją RWC-2
Rozgałęźnik wyjść czujek z optoizolacją RWC-2

19,00 zł

Cena regularna: 21,66 zł

Najniższa cena: 19,00 zł

15,45 zł

Cena regularna: 17,61 zł

Najniższa cena: 15,45 zł
Uchwyt ścienny BCS-P-UA112M z adapterem
Uchwyt ścienny BCS-P-UA112M z adapterem

113,00 zł

Cena regularna: 209,10 zł

Najniższa cena: 113,00 zł

91,87 zł

Cena regularna: 170,00 zł

Najniższa cena: 91,87 zł
szt.
Uchwyt montażowy ścienny MTC-S1001 Bosch
Uchwyt montażowy ścienny MTC-S1001 Bosch

124,00 zł

Cena regularna: 150,91 zł

Najniższa cena: 124,00 zł

100,81 zł

Cena regularna: 122,69 zł

Najniższa cena: 100,81 zł
szt.
Ogranicznik przepięć CCTV OPV-1
Ogranicznik przepięć CCTV OPV-1

65,00 zł

Cena regularna: 75,34 zł

Najniższa cena: 65,00 zł

52,85 zł

Cena regularna: 61,25 zł

Najniższa cena: 52,85 zł
szt.
[OUTLET] Switch PoE GTS-B1-26-242G 26-portowy
[OUTLET] Switch PoE GTS-B1-26-242G 26-portowy

939,00 zł

Cena regularna: 1 151,27 zł

Najniższa cena: 1 151,27 zł

763,41 zł

Cena regularna: 935,99 zł

Najniższa cena: 935,99 zł
szt.
Switch 10-portowy 8xPoE RSGUPS108R Pulsar
Switch 10-portowy 8xPoE RSGUPS108R Pulsar

1 299,00 zł

Cena regularna: 1 499,00 zł

Najniższa cena: 1 299,00 zł

1 056,10 zł

Cena regularna: 1 218,70 zł

Najniższa cena: 1 056,10 zł
szt.