Opinie o Nas
Translator
 
Waluty
Producenci
Bezpieczne zakupy

1. Różne formy płatności (PayU - obsługuje każdy Polski bank oraz karty kredytowe z całego świata, PayPal, płatność za pobraniem). Możliwy jest również odbiór osobisty i płatność gotówką w siedzibie firmy.
2. Gwarancja satysfakcji i zwrotu pieniędzy (14 dni na zwrot towaru).
3. Szyfrowane dane i transakcje 256-bitowym certyfikatem SSL wydanym dla naszej firmy po dokładnym audycie przez firmę Geotrust(Symantec), dzięki czemu mogą Państwo nie tylko potwierdzić nasze dane klikając na zielony pasek przy adresie naszej strony w przeglądarce, ale również mieć pewność, że Państwa bezpieczeństwo przy zakupach w naszym sklepie jest dla nas priorytetem, a dane nam powierzone nie wpadną w niepowołane ręce.
4. POK - Program Ochrony Kupujących - przy płatności za pośrednictwem PayU w naszym sklepie oraz zaznaczeniu odpowiedniej opcji - ubezpieczenie transakcji do 10000zł w przypadku nieotrzymania przedmiotu lub otrzymania przedmiotu niezgodnego z zamówieniem.
5. Rzetelna firma - certyfikat wydany przez KRD potwierdzający naszą rzetelność finansową - kliknij.
6. Super sprzedawca - certyfikat wydawany co miesiąc po weryfikacji przez serwis Allegro.pl potwierdzający najwyższą jakość obsługi na podstawie oceny transakcji przez naszych Klientów w zakresie kontaktu ze sprzedającym, czasu realizacji zamówienia, kosztu wysyłki oraz zgodności przedmiotu z opisem - kliknij.
7. Słucham swoich Klientów - program opineo.pl, dzięki któremu Klienci mogą wypowiedzieć się na temat realizacji zamówienia w naszej firmie oraz dodatkowo potwierdza, iż zadowolenie każdego Klienta oraz najwyższa jakość obsługi jest dla nas najważniejsza (widget po prawej stronie).

A jeśli nadal mają Państwo wątpliwości - zawsze możecie kupić każdy towar z oferty naszej firmy za pośrednictwem serwisu ALLEGRO, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Kliknij!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

 alt=

Kategorie obrazkowe

Sprzęt sieciowy

Moduł SFP jednomodowy PFT3910 Dahua Moduł SFP jednomodowy PFT3910 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 280,44 zł (netto: 228,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy PFT3960 Dahua Moduł SFP jednomodowy PFT3960 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 382,53 zł (netto: 311,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy PFT3970 Dahua Moduł SFP jednomodowy PFT3970 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 575,64 zł (netto: 468,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Moduł SFP wielomodowy PFT3900 Dahua Moduł SFP wielomodowy PFT3900 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 280,44 zł (netto: 228,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP wielomodowy PFT3950 Dahua Moduł SFP wielomodowy PFT3950 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 361,62 zł (netto: 294,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch 16-portowy PFS3016-16GT Dahua Switch 16-portowy PFS3016-16GT Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 936,03 zł (netto: 761,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch 24-portowy PFS3024-24GT Dahua Switch 24-portowy PFS3024-24GT Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 1 269,36 zł (netto: 1 032,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch PFS3106-4T 5-portowy Dahua Switch PFS3106-4T 5-portowy Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 412,05 zł (netto: 335,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch PFS3110-8T 8-portowy Dahua Switch PFS3110-8T 8-portowy Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 694,95 zł (netto: 565,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Switch PFS4218-16ET-240 16xPoE 2xCombo 240W Dahua Switch PFS4218-16ET-240 16xPoE 2xCombo 240W Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 2 264,43 zł (netto: 1 841,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch PoE PFS3206-4P-96 4-portowy Dahua Switch PoE PFS3206-4P-96 4-portowy Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 856,08 zł (netto: 696,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł SFP jednomodowy GSFP-1310R-20-SMF Dahua Moduł SFP jednomodowy GSFP-1310R-20-SMF Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 447,72 zł (netto: 364,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Moduł SFP wielomodowy GSFP-850-MMF Dahua Moduł SFP wielomodowy GSFP-850-MMF Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 302,58 zł (netto: 246,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Mosuł SFP jednomodowy GSFP-1310T-20-SMF Dahua Mosuł SFP jednomodowy GSFP-1310T-20-SMF Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 447,72 zł (netto: 364,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Stacja kliencka PFWB5-10ac 5GHz 20dBi 0-5km Dahua Stacja kliencka PFWB5-10ac 5GHz 20dBi 0-5km Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 1 943,40 zł (netto: 1 580,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Stacja kliencka PFWB5-10n 5GHz 15dBi 0-3km Dahua Stacja kliencka PFWB5-10n 5GHz 15dBi 0-3km Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 1 124,22 zł (netto: 914,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Stacja kliencka PFWB5-30ac 5GHz 25dBi 0-3km Dahua Stacja kliencka PFWB5-30ac 5GHz 25dBi 0-3km Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 1 503,06 zł (netto: 1 222,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Stacja kliencka WiFi 5GHz 18dBi PFWB5-90n Dahua Stacja kliencka WiFi 5GHz 18dBi PFWB5-90n Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 2 004,90 zł (netto: 1 630,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch 16xPoE 2xCombo PFS3218-16ET-135 Dahua Switch 16xPoE 2xCombo PFS3218-16ET-135 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 1 830,24 zł (netto: 1 488,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch 24xPoE 26-portowy PFS3226-24ET-240 Dahua Switch 24xPoE 26-portowy PFS3226-24ET-240 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 2 264,43 zł (netto: 1 841,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch 24xPoE 26-portowy PFS3228-24GT-360 Dahua Switch 24xPoE 26-portowy PFS3228-24GT-360 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 3 692,46 zł (netto: 3 002,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch 4 porty PoE +SFP PFS3106-4ET-60-V2 Dahua Switch 4 porty PoE +SFP PFS3106-4ET-60-V2 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 821,64 zł (netto: 668,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch 5-portowy PFS3005-5GT-L Dahua Switch 5-portowy PFS3005-5GT-L Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 55,35 zł 60,00 zł (netto: 45,00 zł 48,78 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Switch 8 portów PoE +SFP PFS3110-8ET-96-V2 Dahua Switch 8 portów PoE +SFP PFS3110-8ET-96-V2 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 1 095,93 zł (netto: 891,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch LR2110-8ET-120 8x ePoE Dahua Switch LR2110-8ET-120 8x ePoE Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 1 910,19 zł (netto: 1 553,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch PoE 10-portowy PFS3010-8GT-96-V2 Dahua Switch PoE 10-portowy PFS3010-8GT-96-V2 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 1 282,89 zł (netto: 1 043,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch PoE 11-portowy PFS3211-8GT-120-V2 Dahua Switch PoE 11-portowy PFS3211-8GT-120-V2 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 2 190,63 zł (netto: 1 781,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch PoE 16-portowy PFS3220-16GT-240-V2 Dahua Switch PoE 16-portowy PFS3220-16GT-240-V2 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 2 931,09 zł (netto: 2 383,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch PoE 16-portowy PFS4218-16ET-240-V3 Dahua Switch PoE 16-portowy PFS4218-16ET-240-V3 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 2 817,93 zł (netto: 2 291,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch PoE 18-portowy +SFP PFS3220-16GT-240 Dahua Switch PoE 18-portowy +SFP PFS3220-16GT-240 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 2 931,09 zł (netto: 2 383,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch PoE 24-portowy PFS4226-24ET-360-V3 Dahua Switch PoE 24-portowy PFS4226-24ET-360-V3 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 3 632,19 zł (netto: 2 953,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch PoE 6-portowy PFS3006-4GT-60 Dahua Switch PoE 6-portowy PFS3006-4GT-60 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 469,86 zł (netto: 382,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch PoE 6-portowy PFS3006-4GT-60-V2 Dahua Switch PoE 6-portowy PFS3006-4GT-60-V2 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 628,53 zł (netto: 511,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch PoE 8-portowy PFS3009-8ET1GT-96-V2 Dahua Switch PoE 8-portowy PFS3009-8ET1GT-96-V2 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 415,74 zł (netto: 338,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch PoE 8-portowy PFS4210-8GT-DP-V2 Dahua Switch PoE 8-portowy PFS4210-8GT-DP-V2 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 4 639,56 zł (netto: 3 772,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Switch PoE PFS3010-8ET-96-V2 10-portowy Dahua Switch PoE PFS3010-8ET-96-V2 10-portowy Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 835,17 zł (netto: 679,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch PoE PFS3103-1GT1ET-60 3-portowy Dahua Switch PoE PFS3103-1GT1ET-60 3-portowy Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 842,55 zł (netto: 685,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch PoE PFS3110-8ET-96 10-portowy + SFP Dahua Switch PoE PFS3110-8ET-96 10-portowy + SFP Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 824,10 zł (netto: 670,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch PoE SFP PFS3103-1GT1ET-60-V2 Dahua Switch PoE SFP PFS3103-1GT1ET-60-V2 Dahua
Producent: DAHUA
Cena: 762,60 zł (netto: 620,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Darmowa dostawa
Przy przedpłacie i za pobraniem kurierem już od 300zł!* Dodatkowo 5% rabatu dla każdego zarejestrowanego klienta, oraz możliwość uzyskania rabatu progowego - szczegóły na podstronie o rabatach! *Szczegóły: https://www.abcv.pl/dostawa
Darmowa dostawa (Pocztex Punkt ) już od 200,00 zł.
Promocje
Tuner DVB-T2/C HEVC H.265 Cabletech URZ0338
Tuner DVB-T2/C HEVC H.265 Cabletech URZ0338
102,62 zł 95,00 zł 83,43 zł 77,24 zł
szt.
Switch 5-portowy PFS3005-5GT-L Dahua
Switch 5-portowy PFS3005-5GT-L Dahua
60,00 zł 55,35 zł 48,78 zł 45,00 zł
szt.
Patch panel 48 gniazd RJ-45 kat.6 UTP PP-48/RJ/6C
Patch panel 48 gniazd RJ-45 kat.6 UTP PP-48/RJ/6C
317,81 zł 174,00 zł 258,38 zł 141,46 zł
szt.
Tuner DVB-T2 H.265 OPTICUM AX LION 5 AIR
Tuner DVB-T2 H.265 OPTICUM AX LION 5 AIR
113,93 zł 99,00 zł 92,63 zł 80,49 zł
szt.
Uchwyt kamery UK-155
Uchwyt kamery UK-155
16,00 zł 11,00 zł 13,01 zł 8,94 zł
szt.
Monitor FullHD 23.8" LW-24G AG Neovo
Monitor FullHD 23.8" LW-24G AG Neovo
999,00 zł 699,00 zł 812,20 zł 568,29 zł
szt.
Kamera IP kopułowa APTI-350V2-28WP 3Mpx 2.8mm IP66
Kamera IP kopułowa APTI-350V2-28WP 3Mpx 2.8mm IP66
309,54 zł 216,49 zł 251,66 zł 176,01 zł
szt.
Tuner DVB-T2 OPTICUM AX AIR NS H.265 HEVC
Tuner DVB-T2 OPTICUM AX AIR NS H.265 HEVC
130,00 zł 114,00 zł 105,69 zł 92,68 zł
szt.
Rozdzielnica podtynkowa Legrand 401757 uszkodzona
Rozdzielnica podtynkowa Legrand 401757 uszkodzona
303,42 zł 249,00 zł 246,68 zł 202,44 zł
szt.
Kamera IP bullet APTI-33C6-2812P 3Mpx 2.8-12mm
Kamera IP bullet APTI-33C6-2812P 3Mpx 2.8-12mm
445,92 zł 359,00 zł 362,54 zł 291,87 zł
szt.
Tuner telewizji cyfrowej DVB-T2 HEVC SIGNAL T2-BOX
Tuner telewizji cyfrowej DVB-T2 HEVC SIGNAL T2-BOX
135,00 zł 129,00 zł 109,76 zł 104,88 zł
szt.
Uchwyt ścienny BCS-P-UA112M z adapterem
Uchwyt ścienny BCS-P-UA112M z adapterem
209,10 zł 140,88 zł 170,00 zł 114,54 zł
szt.
Adapter montażowy BCS-AD4
Adapter montażowy BCS-AD4
55,35 zł 33,21 zł 45,00 zł 27,00 zł
szt.
Karta WIFI TP-LINK TL-WN725N 802.11n 150Mb/s
Karta WIFI TP-LINK TL-WN725N 802.11n 150Mb/s
40,00 zł 32,50 zł 32,52 zł 26,42 zł
szt.
Rejestrator IP NVR5432-16P-4KS2E switch PoE Dahua
Rejestrator IP NVR5432-16P-4KS2E switch PoE Dahua
7 017,15 zł 3 999,00 zł 5 705,00 zł 3 251,22 zł
szt.
Punkt dostępowy TP-Link EAP620 HD 802.11ax AX1800
Punkt dostępowy TP-Link EAP620 HD 802.11ax AX1800
838,84 zł 749,00 zł 681,98 zł 608,94 zł
szt.
Tuner DVBT2 HEVC T2-MINI Signal
Tuner DVBT2 HEVC T2-MINI Signal
150,00 zł 119,99 zł 121,95 zł 97,55 zł
szt.
Wideodomofon DS-KV8102-IP Hikvision
Wideodomofon DS-KV8102-IP Hikvision
876,99 zł 499,00 zł 713,00 zł 405,69 zł