Switch PoE 18-portowy +SFP PFS3220-16GT-240 Dahua
| Maksymalna moc wyjściowa: |
| Maksymalna sumaryczna moc: | 240 W |
| Tablica adresów MAC: | 8k |
| Diody LED: | Power, Link/Act, PoE, System |
| Certyfikaty: | CE |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V AC |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 3.3 kg |
| Wymiary: | 440 x 300 x 44 mm |