Switch PFS3010-8ET-96-V2 8xPoE Dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Dane techniczne:
| Porty LAN: |
| Zarządzanie przez WWW / konsolę: | nie |
| Diody LED: | Power, PoE, Link/Act |
| Szybkość transmisji: |
| Maksymalna sumaryczna moc: | 96 W |
| Tablica adresów MAC: | 8k |
| Tryby pracy: |
| Wybrane cechy: |
| Certyfikaty: | CE, FCC |
| Zasilanie: | 53 V DC / 1.81 A (zasilacz w komplecie) |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.48 kg |
| Wymiary: | 190 x 100 x 30 mm |