Switch 8xPoE PFS3211-8GT-120-V2 Dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
Uwaga! Port SFP wymaga dokupienia modułu SFP, który jest dostępny w naszej ofercie.
Dane techniczne:
| Porty LAN: |
| Zarządzanie przez WWW / konsolę: | nie |
| Szybkość transmisji: |
| Maksymalna moc wyjściowa: |
| Maksymalna sumaryczna moc: | 120 W |
| Tryby pracy: |
| Wybrane cechy: |
| Diody LED: | Power, Link/Act, PoE |
| Certyfikaty: | CE |
| Zasilanie: | 48 ... 57 V DC (zasilacz w komplecie) |
| Typ obudowy: | DIN |
| Temperatura pracy: | -30 °C ... 65 °C |
| Waga: | 0.68 kg |
| Wymiary: | 150 x 110 x 42 mm |