Zasilacz impulsowy BCS-ZA2403 24V 3A
Za zakup produktu otrzymasz 2000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Niedostępny
Dostępność:
Towar na zamówienie - zapytaj o dostępność
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
BCS-ZA2403 jest wysokosprawnym i niezawodnym zasilaczem impulsowym, przeznaczony jest do zasilania urządzeń zasilanych napięciem 24VDC. Maksymalna wydajność prądowa zasilacza wynosi 3A.
Cechy produktu:
  • Zabezpieczenie przeciwzwarciowe wyjścia 24V (DC_OUT)
  • Zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe na poziomie 4A
  • Zabezpieczenie termiczne
  • Dodatkowe zabezpieczenie przeciwprzepięciowe wyjścia 24V (dioda transil) oraz wejścia AC (warystor)
Specyfikacja:
Napięcie zasilania: 180÷240V AC 50÷60 Hz
Nominalne napięcie wyjściowe: 24V
Typowa sprawność: ponad 90%
Moc zasilacza: 72W (moc ciągła)
Wydajność prądowa zasilacza: 3A
Zabezpieczenie przed przeciążeniem: Zabezpieczenie elektroniczne na poziomie 4A
Zabezpieczenie przed zwarciem DC_OUT: Zabezpieczenie elektroniczne
Zabezpieczenie przed przepięciami: Wejście AC-warystor, wyjście DC-dioda transil
Temperatura pracy: -10°C - 40°C