Zasilacz impulsowy BCS-ZA2403 24V 3A
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
BCS-ZA2403 jest wysokosprawnym i niezawodnym zasilaczem impulsowym, przeznaczony jest do zasilania urządzeń zasilanych napięciem 24VDC. Maksymalna wydajność prądowa zasilacza wynosi 3A.
Cechy produktu:
- Zabezpieczenie przeciwzwarciowe wyjścia 24V (DC_OUT)
- Zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe na poziomie 4A
- Zabezpieczenie termiczne
- Dodatkowe zabezpieczenie przeciwprzepięciowe wyjścia 24V (dioda transil) oraz wejścia AC (warystor)
Specyfikacja:
| Napięcie zasilania: | 180÷240V AC 50÷60 Hz |
| Nominalne napięcie wyjściowe: | 24V |
| Typowa sprawność: | ponad 90% |
| Moc zasilacza: | 72W (moc ciągła) |
| Wydajność prądowa zasilacza: | 3A |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem: | Zabezpieczenie elektroniczne na poziomie 4A |
| Zabezpieczenie przed zwarciem DC_OUT: | Zabezpieczenie elektroniczne |
| Zabezpieczenie przed przepięciami: | Wejście AC-warystor, wyjście DC-dioda transil |
| Temperatura pracy: | -10°C - 40°C |