Zasilacz impulsowy BCS-ZA1206 12V 6A
Za zakup produktu otrzymasz 2000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Niedostępny
Dostępność:
Towar na zamówienie - zapytaj o dostępność
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
BCS-ZA1206 jest wysokosprawnym i niezawodnym zasilaczem impulsowym do zabudowy, przeznaczony jest do zasilania urządzeń systemów telewizji przemysłowej, systemów kontroli dostępu oraz innych urządzeń zasilanych napięciem 12VDC. Maksymalna wydajność prądowa zasilacza wynosi 6A.
Cechy produktu:
  • Możliwość regulacji napięcia wyjściowego w zakresie: 11,2V - 14,2V
  • Zabezpieczenie przeciwzwarciowe wyjścia 12V (DC_OUT)
  • Zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe na poziomie 9A
  • Zabezpieczenie termiczne
  • Dodatkowe zabezpieczenie przeciwprzepięciowe wyjścia 12V (dioda transil) oraz wejścia AC (warystor)
Dane techniczne:
Napięcie zasilania: 180÷240V AC 50÷60 Hz
Nominalne napięcie wyjściowe: 11,2÷14,2V
Typowa sprawność: >90%
Moc zasilacza: 72W (moc ciągła)
Wydajność prądowa zasilacza: 6A
Zabezpieczenie przed przeciążeniem: Zabezpieczenie elektroniczne na poziomie 9A
Zabezpieczenie przed zwarciem DC_OUT: Zabezpieczenie elektroniczne
Zabezpieczenie przed przepięciami: Wejście AC-warystor, wyjście DC-dioda transil
Temperatura pracy: -10°C - 40°C