Zasilacz impulsowy BCS-ZA1206 12V 6A
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
BCS-ZA1206 jest wysokosprawnym i niezawodnym zasilaczem impulsowym do zabudowy, przeznaczony jest do zasilania urządzeń systemów telewizji przemysłowej, systemów kontroli dostępu oraz innych urządzeń zasilanych napięciem 12VDC. Maksymalna wydajność prądowa zasilacza wynosi 6A.
Cechy produktu:
- Możliwość regulacji napięcia wyjściowego w zakresie: 11,2V - 14,2V
- Zabezpieczenie przeciwzwarciowe wyjścia 12V (DC_OUT)
- Zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe na poziomie 9A
- Zabezpieczenie termiczne
- Dodatkowe zabezpieczenie przeciwprzepięciowe wyjścia 12V (dioda transil) oraz wejścia AC (warystor)
Dane techniczne:
| Napięcie zasilania: | 180÷240V AC 50÷60 Hz |
| Nominalne napięcie wyjściowe: | 11,2÷14,2V |
| Typowa sprawność: | >90% |
| Moc zasilacza: | 72W (moc ciągła) |
| Wydajność prądowa zasilacza: | 6A |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem: | Zabezpieczenie elektroniczne na poziomie 9A |
| Zabezpieczenie przed zwarciem DC_OUT: | Zabezpieczenie elektroniczne |
| Zabezpieczenie przed przepięciami: | Wejście AC-warystor, wyjście DC-dioda transil |
| Temperatura pracy: | -10°C - 40°C |