Kod produktu: 12V/500MA/J-TAT
Zasilacz antenowy 12V/500MA/J-TAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Dane techniczne:
| Napięcie wyjściowe: | 12 V stabilizowane |
| Wydajność prądowa zasilacza: | 500 mA |
| Wyjście: | wtyk JACK 3.5 mm na przewodzie |
| Wymiary: | 85 x 51 x 65 mm |