Zasilacz High PoE TAM01GT01GT-75 75W Dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
TAM01GT01GT-75 służy do zasilania urządzeń wykorzystujących technikę High PoE.
Dane techniczne:
| Standardy: | High PoE - 75 W |
| Napięcie wejściowe: | 100 ... 240 V AC |
| Napięcie wyjściowe: | 53 V DC |
| Maksymalny prąd wyjściowy: | 1.42 A |
| Liczba wejść: | 1 szt. RJ-45 |
| Złącze: |
| Diody sygnalizacyjne: | Power, PoE |
| Obsługiwana prędkość transmisji: |
| Moc wyjściowa: | 75 W |
| Wybrane cechy: | Spełnia wymagania DoE poziom VI |
| Temperatura pracy: | -30 °C ... 65 °C |
| Waga: | 0.48 kg |
| Wymiary: | 210 x 75 x 38 mm |