Zasilacz High PoE TAM01GT01GT-75 75W Dahua
Za zakup produktu otrzymasz 2000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
TAM01GT01GT-75 służy do zasilania urządzeń wykorzystujących technikę High PoE.
Dane techniczne:
Standardy: High PoE - 75 W
Napięcie wejściowe: 100 ... 240 V AC
Napięcie wyjściowe: 53 V DC
Maksymalny prąd wyjściowy: 1.42 A
Liczba wejść: 1 szt. RJ-45
Złącze:
  • 1 x Gniazdo RJ-45 - Wejście
  • 1 x Gniazdo RJ-45 - Wyjście
Diody sygnalizacyjne: Power, PoE
Obsługiwana prędkość transmisji:
  • Obsługiwana prędkość transmisji 10 / 100 / 1000 Mb/s - Gigabit Ethernet,
  • Obsługa trybu Midspan
Moc wyjściowa: 75 W
Wybrane cechy: Spełnia wymagania DoE poziom VI
Temperatura pracy: -30 °C ... 65 °C
Waga: 0.48 kg
Wymiary: 210 x 75 x 38 mm