Zasilacz AUPS-70-120-F SMPS 12V 6A 72W ATTE
Za zakup produktu otrzymasz 5000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
Zasilacz buforowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, Iout 6A, Pout 72W, w obudowie wewnętrznej ABOX-F (1x AKU 18Ah), typu AUPS-70-120-F.
  • estetyczną zabudowę kompletnego rozwiązania zasilania w małogabarytowej obudowie
  • tworzenie rozproszonych systemów monitoringu z centralnym zasilaniem
Dane techniczne:
Obudowa Metalowa, wentylowana, kolor biały
Stopień ochrony obudowy IP20
Wymiary obudowy (szer. × wys. × gł.) 300 × 320 × 90 mm
Montaż Otwory montażowe 6mm,  możliwością zawieszenia
Typ zasilacza impulsowy, sprawność 90%
Moc zasilacza 80W – moc ciągła, 110W moc maksymalna
Napięcie wyjściowe 11,5÷13,9V - zasilanie sieciowe,  10,5÷12,6V - praca bateryjna
Prąd ładowania akumulatora 1A lub 2A wybierane zworką JP1
Napięcie odłączenia akumulatora 10,2V automatyczny powrót po powrocie napięcia sieci
Zabezpieczenie przed przeciążeniem 9A – próg zadziałania zabezpieczenia zasilacza
Zabezpieczenie przed zwarciem wyjścia 6,3A – dla pracy z akumulatora (bezpiecznik) Dla pracy sieciowej wymagany jest restart zasilacza
Zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem akumulatora bezpiecznik 6,3A
Wyjścia techniczne wyjścia typu otwarty kolektor, maksymalnie 50mA na wyjście OUF – brak napięcia +DC_OUT,  ACF – brak napięcia AC
Funkcja startu przy braku zasilania AC samoczynne uruchomienie zasilacza po podłączeniu akumulatora
Zakres temperatur pracy -10°C ... +40°C