Kod produktu: AUPS-70-120-F
Zasilacz AUPS-70-120-F SMPS 12V 6A 72W ATTE
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
Zasilacz buforowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, Iout 6A, Pout 72W, w obudowie wewnętrznej ABOX-F (1x AKU 18Ah), typu AUPS-70-120-F.
- estetyczną zabudowę kompletnego rozwiązania zasilania w małogabarytowej obudowie
- tworzenie rozproszonych systemów monitoringu z centralnym zasilaniem
Dane techniczne:
| Obudowa | Metalowa, wentylowana, kolor biały |
| Stopień ochrony obudowy | IP20 |
| Wymiary obudowy (szer. × wys. × gł.) | 300 × 320 × 90 mm |
| Montaż | Otwory montażowe 6mm, możliwością zawieszenia |
| Typ zasilacza | impulsowy, sprawność 90% |
| Moc zasilacza | 80W – moc ciągła, 110W moc maksymalna |
| Napięcie wyjściowe | 11,5÷13,9V - zasilanie sieciowe, 10,5÷12,6V - praca bateryjna |
| Prąd ładowania akumulatora | 1A lub 2A wybierane zworką JP1 |
| Napięcie odłączenia akumulatora | 10,2V automatyczny powrót po powrocie napięcia sieci |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | 9A – próg zadziałania zabezpieczenia zasilacza |
| Zabezpieczenie przed zwarciem wyjścia | 6,3A – dla pracy z akumulatora (bezpiecznik) Dla pracy sieciowej wymagany jest restart zasilacza |
| Zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem akumulatora | bezpiecznik 6,3A |
| Wyjścia techniczne | wyjścia typu otwarty kolektor, maksymalnie 50mA na wyjście OUF – brak napięcia +DC_OUT, ACF – brak napięcia AC |
| Zakres temperatur pracy | -10°C ... +40°C |