Zasilacz 27,6V/3A/2x17Ah Pulsar AWZG2-24V3A-C
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
Zasilacze buforowe AWZG2 zostały zaprojektowane zgodnie z wymogami normy (SSWiN) EN50131-6:2017 oraz (KD) EN60839-11:2013 w stopniu 1, 2 i klasie środowiskowej II. Zasilacze przeznaczone są do nieprzerwanego zasilania urządzeń SSWiN i KD wymagających stabilizowanego napięcia 12 lub 24 VDC (±15%).
Cechy zasilaczy AWZG2:
- napięcie zasilania ~230 V
- bezprzerwowe zasilanie DC 13,8 V lub 27,6 V
- dostępne wersje z miejscem na akumulatory: od 7 Ah do 40 Ah
- dostępne wersje o wydajnościach prądowych:
- 13,8 V: 2A/3A/5A
- 27,6 V: 2A/3A
- mikroprocesorowy system automatyki
- dynamiczny test akumulatora
- kontrola ciągłości obwodu akumulatora
- kontrola napięcia akumulatora
- kontrola stanu bezpiecznika akumulatora
- kontrola ładowania i konserwacji akumulatora
- ochrona akumulatora przed nadmiernym rozładowaniem (UVP)
- zabezpieczenie wyjścia akumulatora przed zwarciem i odwrotnym podłączeniem
- prąd ładowania akumulatora wybierany zworką
- funkcja START manualnego załączenia zasilania z akumulatora
- sygnalizacja optyczna LED
- wyjście techniczne EPS zaniku sieci - typu OC
- wyjście techniczne APS sygnalizacji awarii akumulatora – typu OC
- opcjonalny moduł przekaźnikowy AWZ639 zmieniającego wyjścia techniczne typu OC na przekaźnikowe
- zabezpieczenia:
- przeciwzwarciowe SCP
- przeciążeniowe OLP
- antysabotażowe: otwarcie obudowy
Dane techniczne AWZG2-24V3A-C:
| Wyjście zasilania |
| Zgodność z normami |
| Prąd ładowania akumulatora | 0.5A/1A |
| Akumulator | 2 x 7Ah / 2 x 17Ah |
| Pobór prądu przez układy zasilacza | 14mA max. |