Zasilacz 27,6V/3A/2x17Ah Pulsar AWZG2-24V3A-C
Za zakup produktu otrzymasz 9000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
Zasilacze buforowe AWZG2 zostały zaprojektowane zgodnie z wymogami normy (SSWiN) EN50131-6:2017 oraz (KD) EN60839-11:2013 w stopniu 1, 2 i klasie środowiskowej II. Zasilacze przeznaczone są do nieprzerwanego zasilania urządzeń SSWiN i KD wymagających stabilizowanego napięcia 12 lub 24 VDC (±15%).
Cechy zasilaczy AWZG2:
  • napięcie zasilania ~230 V
  • bezprzerwowe zasilanie DC 13,8 V lub 27,6 V
  • dostępne wersje z miejscem na akumulatory: od 7 Ah do 40 Ah
  • dostępne wersje o wydajnościach prądowych:
    • 13,8 V: 2A/3A/5A
    • 27,6 V: 2A/3A
  • mikroprocesorowy system automatyki
  • dynamiczny test akumulatora
  • kontrola ciągłości obwodu akumulatora
  • kontrola napięcia akumulatora
  • kontrola stanu bezpiecznika akumulatora
  • kontrola ładowania i konserwacji akumulatora
  • ochrona akumulatora przed nadmiernym rozładowaniem (UVP)
  • zabezpieczenie wyjścia akumulatora przed zwarciem i odwrotnym podłączeniem
  • prąd ładowania akumulatora wybierany zworką
  • funkcja START manualnego załączenia zasilania z akumulatora
  • sygnalizacja optyczna LED
  • wyjście techniczne EPS zaniku sieci - typu OC
  • wyjście techniczne APS sygnalizacji awarii akumulatora – typu OC
  • opcjonalny moduł przekaźnikowy AWZ639 zmieniającego wyjścia techniczne typu OC na przekaźnikowe
  • zabezpieczenia:
    • przeciwzwarciowe SCP
    • przeciążeniowe OLP
    • antysabotażowe: otwarcie obudowy
Dane techniczne AWZG2-24V3A-C:
Wyjście zasilania
  • 3A/27.6VDC - dla ogólnego zastosowania
  • 1.41A/27.6VDC - GRADE 1÷2
Zgodność z normami
  • Norma alarmowa EN50131, Stopień 1÷2
  • Norma kontroli dostępu EN60839-11:2013, Stopień 1÷2
Prąd ładowania akumulatora 0.5A/1A
Akumulator 2 x 7Ah / 2 x 17Ah
Pobór prądu przez układy zasilacza 14mA max.
Wymiary
  • 335 x 385 x 173 [+/-2 mm]
  • dystans od podłoża: 14 mm