Switch PoE 26-portowy S3226-24ET-240 Dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
Uwaga! Port SFP wymaga dokupienia modułu SFP, który jest dostępny w naszej ofercie.
Dane techniczne:
| Porty LAN: |
| Szybkość transmisji: |
| Zarządzanie: | nie |
| Maksymalna moc wyjściowa: |
| Maksymalna sumaryczna moc: | 240 W |
| Tryby pracy: |
| Tablica adresów MAC: | 8k |
| Wybrane cechy: |
| Diody LED: | Power, Link/Act, PoE, System |
| Certyfikaty: | CE |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V AC |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 2.38 kg |
| Wymiary: | 440 x 300 x 44 mm |