Przetwornica obniżająco-stabilizująca BCS-SD15/12
Za zakup produktu otrzymasz 1000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 3 dni robocze
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Przetwornica obniżająco-stabilizująca do zasilania wideodomofonowego panelu zewnętrznego oraz innych urządzeń z 12VDC po passive PoE. Umożliwia zasilanie za pomocą jednego przewodu UTP Cat. na dalekie odległości. Do przesyłu zasilania wykorzystuje wolne pary w przewodzie LAN (standard T568B). Na wejściu wymaga podania zasilania z zakresu 35-56 VDC, natomiast na wyjściu obniża i stabilizuje napięcie do 12VDC. Posiada jedno wejście PoE oraz jedno wyjście LAN (gniazda Ethernet) i wyjście zasilania 12 VDC (wtyk DC).
Ze względu na ograniczenia mocy w switchach PoE wg standardu af (max 15W) zalecane jest bezpośrednie podanie napięcia na wolne pary przewodu UTP za pomocą adaptera BCS-ADPOE.
Cechy produktu:
  • Zastosowanie - zasilanie urządzeń pracujących na 12V DC pojednym przewodzie UTP
  • Aby podać napięcie na wejściu zalecane jest użycie adaptera BCS-ADPOE
  • 1 wejście PoE (gniazdo RJ45)
  • 1 wyjście LAN (gniazdo RJ45)
  • wyjście 12 VDC (dołączony przewód z wtykiem DC 5,5/2,1 mm)
  • Klasa szczelności: IP20
  • Sygnalizacja zasilania wyjścia: dioda LED czerwona wewnętrz gniazda RJ45
  • Wymiary: 72*20*16 mm (Szer*Wys*Gł)
  • Obudowa: izolacyjna folia polietylenowa
  • Temperatura pracy: -10° C ~ +40° C
Dane techniczne:
Model: BCS-SD15/12
Obudowa: Tworzywo sztuczne
Stopień ochrony obudowy: IP20
Wymiary obudowy: 72 × 20 ×16 mm (szer. × wys. × gł.)
Napięcie wejściowe PoE: 35V ÷ 56VDC
Napięcie wyjściowe: 12VDC +/- 3%
Maksymalny prąd wyjściowy: 1A
Typ wyjścia 12VDC: Przewód z wtykiem DC 5,5/2,1mm
Typ złącz we/wy symetrycznego: RJ-45
Zakres temperatur pracy: -10°C ... +40°C