Przetwornica obniżająco-stabilizująca BCS-SD15/12
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Przetwornica obniżająco-stabilizująca do zasilania wideodomofonowego panelu zewnętrznego oraz innych urządzeń z 12VDC po passive PoE. Umożliwia zasilanie za pomocą jednego przewodu UTP Cat. na dalekie odległości. Do przesyłu zasilania wykorzystuje wolne pary w przewodzie LAN (standard T568B). Na wejściu wymaga podania zasilania z zakresu 35-56 VDC, natomiast na wyjściu obniża i stabilizuje napięcie do 12VDC. Posiada jedno wejście PoE oraz jedno wyjście LAN (gniazda Ethernet) i wyjście zasilania 12 VDC (wtyk DC).
Ze względu na ograniczenia mocy w switchach PoE wg standardu af (max 15W) zalecane jest bezpośrednie podanie napięcia na wolne pary przewodu UTP za pomocą adaptera BCS-ADPOE.
Cechy produktu:
- Zastosowanie - zasilanie urządzeń pracujących na 12V DC pojednym przewodzie UTP
- Aby podać napięcie na wejściu zalecane jest użycie adaptera BCS-ADPOE
- 1 wejście PoE (gniazdo RJ45)
- 1 wyjście LAN (gniazdo RJ45)
- wyjście 12 VDC (dołączony przewód z wtykiem DC 5,5/2,1 mm)
- Klasa szczelności: IP20
- Sygnalizacja zasilania wyjścia: dioda LED czerwona wewnętrz gniazda RJ45
- Wymiary: 72*20*16 mm (Szer*Wys*Gł)
- Obudowa: izolacyjna folia polietylenowa
- Temperatura pracy: -10° C ~ +40° C
Dane techniczne:
| Model: | BCS-SD15/12 |
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony obudowy: | IP20 |
| Wymiary obudowy: | 72 × 20 ×16 mm (szer. × wys. × gł.) |
| Napięcie wejściowe PoE: | 35V ÷ 56VDC |
| Napięcie wyjściowe: | 12VDC +/- 3% |
| Maksymalny prąd wyjściowy: | 1A |
| Typ wyjścia 12VDC: | Przewód z wtykiem DC 5,5/2,1mm |
| Typ złącz we/wy symetrycznego: | RJ-45 |
| Zakres temperatur pracy: | -10°C ... +40°C |