Kod produktu: ASUC-15-482-HS
Przetwornica DC/DC ASUC-15-482-HS 48VDC ATTE
Opis
Adapter PoE PASSIVE podnoszący napięcie, Vin 10...30VDC, Vout 48VDC, Pout 15W, złącza RJ45/RJ45 + przewody (zasilany z przewodów), typu ASUC-15-482-HS
ASUC-15-482-HS to wysokosprawna, nieizolowana przetwornica DC/DC podnosząca napięcie. Przetwornica pozwala na pracę w szerokim zakresie napięć wejściowych i posiada ustalone napięcie wyjściowe 48 VDC. Typowym zastosowaniem modułu jest zasilanie pojedynczej kamery IP PoE poprzez wytwarzanie napięcia PoE 48 VDC z napięcia 12 VDC lub 24 VDC pochodzącego z dowolnego zasilacza np. zasilacza buforowego AUPS-70-120-E podawanego na przewody zasilające urządzenie. Układ zapewnia przy tym przeniesienie transmisji danych pomiędzy złączami wejściowym i wyjściowym.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
- możliwość zasilania kamery PoE 48VDC z dowolnego zasilacza o napięciu 10 ... 30 VDC
- przeniesienie transmisji danych pomiędzy złączami
- ustalone napięcie wyjściowe 48 VDC
- niskie nagrzewanie wnętrza obudowy dzięki wysokiej sprawności przetwornicy
- duża moc wyjściowa przy niewielkich gabarytach modułu
Dane techniczne:
| Napięcie wejściowe | 10 ... 30 VDC (przewody) Brak napięcia w złączu RJ-45 |
| Napiecie wyjściowe | 48 VDC PoE PASSIVE, mode B (4,5+) (7,8-) (złącze RJ-45) |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 0,3 A |
| Moc wyjściowa | 15W |
| Sygnalizacja pracy | Dioda LED czerwona wewnątrz gniazda RJ45 - obecność napięcia wyjściowego |
| Konstrukcja obudowy | Izolacyjna folia polietylenowa |
| Typ złącz we/wy | RJ-45 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Temperatura pracy | -10 ... +40°C |
| Wymiary | 78 x 22 x 17 mm |