Przetwornica DC/DC ASUC-15-482-HS 48VDC ATTE
Za zakup produktu otrzymasz 0 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Opis
Adapter PoE PASSIVE podnoszący napięcie, Vin 10...30VDC, Vout 48VDC, Pout 15W, złącza RJ45/RJ45 + przewody (zasilany z przewodów), typu ASUC-15-482-HS
ASUC-15-482-HS to wysokosprawna, nieizolowana przetwornica DC/DC podnosząca napięcie. Przetwornica pozwala na pracę w szerokim zakresie napięć wejściowych i posiada ustalone napięcie wyjściowe 48 VDC. Typowym zastosowaniem modułu jest zasilanie pojedynczej kamery IP PoE poprzez wytwarzanie napięcia PoE 48 VDC z napięcia 12 VDC lub 24 VDC pochodzącego z dowolnego zasilacza np. zasilacza buforowego AUPS-70-120-E podawanego na przewody zasilające urządzenie. Układ zapewnia przy tym przeniesienie transmisji danych pomiędzy złączami wejściowym i wyjściowym.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
  • możliwość zasilania kamery PoE 48VDC z dowolnego zasilacza o napięciu 10 ... 30 VDC
  • przeniesienie transmisji danych pomiędzy złączami
  • ustalone napięcie wyjściowe 48 VDC
  • niskie nagrzewanie wnętrza obudowy dzięki wysokiej sprawności przetwornicy
  • duża moc wyjściowa przy niewielkich gabarytach modułu
Dane techniczne:
Napięcie wejściowe 10 ... 30 VDC (przewody) Brak napięcia w złączu RJ-45
Napiecie wyjściowe 48 VDC PoE PASSIVE, mode B (4,5+) (7,8-)
(złącze RJ-45)
Maksymalny prąd wyjściowy 0,3 A
Moc wyjściowa 15W
Sygnalizacja pracy Dioda LED czerwona wewnątrz gniazda RJ45 - obecność napięcia wyjściowego
Konstrukcja obudowy Izolacyjna folia polietylenowa
Typ złącz we/wy RJ-45
Stopień ochrony IP20
Temperatura pracy -10 ... +40°C
Wymiary 78 x 22 x 17 mm