Przetwornica DC/DC ASUC-15-480-HS 15W ATTE
Za zakup produktu otrzymasz 0 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Opis
 ASUC-15-480-HS to wysokosprawna, nieizolowana przetwornica DC/DC podnosząca napięcie. Przetwornica pozwala na pracę w szerokim zakresie napięć wejściowych i posiada ustalone napięcie wyjściowe 48 VDC. Typowym zastosowaniem modułu jest wytwarzanie napięcia PoE 48 VDC z napięcia pochodzącego z linii PoE PASSIVE 12 VDC lub 24 VDC. Układ zapewnia przy tym przeniesienie transmisji danych pomiędzy złączami wejściowym i wyjściowym.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
  • możliwość wykorzystania istniejącego źródła PoE PASSIVE o napięciu 10 ... 30 VDC
  • przeniesienie transmisji danych pomiędzy złączami
  • ustalone napięcie wyjściowe 48 VDC
  • niskie nagrzewanie wnętrza obudowy dzięki wysokiej sprawności przetwornicy
  • duża moc wyjściowa przy niewielkich gabarytach modułu
Dane techniczne:
Napiecie wyjściowe RJ-45: 48 VDC kompatybilane z PASSIVE PoE
Maksymalny prąd wyjściowy 0,3 A
Moc wyjściowa 15W
Sygnalizacja pracy Dioda LED czerwona wewnątrz gniazda RJ45 - obecność napięcia wyjściowego
Konstrukcja obudowy Izolacyjna folia polietylenowa
Typ złącz we/wy RJ-45
Stopień ochrony IP20
Temperatura pracy -10 ... +40°C
Wymiary 78 x 22 x 17 mm