Kod produktu: ASUC-15-480-HS
Przetwornica DC/DC ASUC-15-480-HS 15W ATTE
Opis
ASUC-15-480-HS to wysokosprawna, nieizolowana przetwornica DC/DC podnosząca napięcie. Przetwornica pozwala na pracę w szerokim zakresie napięć wejściowych i posiada ustalone napięcie wyjściowe 48 VDC. Typowym zastosowaniem modułu jest wytwarzanie napięcia PoE 48 VDC z napięcia pochodzącego z linii PoE PASSIVE 12 VDC lub 24 VDC. Układ zapewnia przy tym przeniesienie transmisji danych pomiędzy złączami wejściowym i wyjściowym.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
- możliwość wykorzystania istniejącego źródła PoE PASSIVE o napięciu 10 ... 30 VDC
- przeniesienie transmisji danych pomiędzy złączami
- ustalone napięcie wyjściowe 48 VDC
- niskie nagrzewanie wnętrza obudowy dzięki wysokiej sprawności przetwornicy
- duża moc wyjściowa przy niewielkich gabarytach modułu
Dane techniczne:
| Napiecie wyjściowe | RJ-45: 48 VDC kompatybilane z PASSIVE PoE |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 0,3 A |
| Moc wyjściowa | 15W |
| Sygnalizacja pracy | Dioda LED czerwona wewnątrz gniazda RJ45 - obecność napięcia wyjściowego |
| Konstrukcja obudowy | Izolacyjna folia polietylenowa |
| Typ złącz we/wy | RJ-45 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Temperatura pracy | -10 ... +40°C |
| Wymiary | 78 x 22 x 17 mm |