Kod produktu: ASDC-30-240-OF
Przetwornica DC/DC ASDC-30-240-OF 30W ATTE
Opis
Przetwornica DC/DC, obniżająca napięcie, nieizolowana, Vin 24…50VDC, Vout 24VDC, Iout 1,3A, moduł do zabudowy, typu ASDC-30-240-OF
Urządzenia są wygodnym rozwiązaniem problemu zasilania i umożliwiają min.:
- łatwą zabudowę w małogabarytowych obudowach
- tworzenie rozproszonych systemów monitoringu z centralnym zasilaniem
Dane techniczne:
| Moc wyjściowa | 30W @12V |
| Sprawność | 92% @Vin=48V,Pout=24W |
| Zakres napięcia wejściowego | 5...50VDC |
| Napięcie wyjściowe | 24VDC +/-2% Vin>Vout |
| Prąd jałowy przetwornicy | 2,5mA @48V |
| Zakres temperatur pracy | -20...+40°C |
| Zabezpieczenie przed zwarciem wyjścia | tak |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | tak |
| Zabezpieczenie termiczne | tak |
| Zabezpieczenie wejścia przed przepięciami | tak |
| Obudowa | Moduł do zabudowy |
| Montaż | Taśma samoprzylepna |
| Wymiary, waga | 25x60x16mm, 0,02kg |