Przetwornica DC/DC ASDC-30-240-OF 30W ATTE
brutto netto
zawiera 23% VAT
Opis
Przetwornica DC/DC, obniżająca napięcie, nieizolowana, Vin 24…50VDC, Vout 24VDC, Iout 1,3A, moduł do zabudowy, typu ASDC-30-240-OF
Urządzenia są wygodnym rozwiązaniem problemu zasilania i umożliwiają min.:
  • łatwą zabudowę w małogabarytowych obudowach
  • tworzenie rozproszonych systemów monitoringu z centralnym zasilaniem
Dane techniczne:
Moc wyjściowa 30W @12V
Sprawność 92% @Vin=48V,Pout=24W
Zakres napięcia wejściowego 5...50VDC
Napięcie wyjściowe 24VDC +/-2% Vin>Vout
Prąd jałowy przetwornicy 2,5mA @48V
Zakres temperatur pracy -20...+40°C
Zabezpieczenie przed zwarciem wyjścia tak
Zabezpieczenie przed przeciążeniem tak
Zabezpieczenie termiczne tak
Zabezpieczenie wejścia przed przepięciami tak
Obudowa Moduł do zabudowy
Montaż Taśma samoprzylepna
Wymiary, waga 25x60x16mm, 0,02kg