Moduł podnoszący napięcie BCS-SU100/48 100W
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Cechy BCS-SU100/48:
- Wysoka sprawność (>90%)
- Niski pobór prądu przez układ przetwornicy
- Szeroki zakres napięcia wejściowego typowy dla zasilaczy buforowych 12V/24VDC
- Zabezpieczenie termiczne, przeciwprzeciążeniowe
- Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe
- Niewielkie wymiary
Dane techniczne:
| Model: | BCS-SU100/48 |
| Napięcie zasilania: | 10÷30VDC |
| Napięcie wyjściowe: | 48V DC |
| Moc wyjściowa maksymalna: |
| Typowa sprawność: | 96% (Uwe=24VDC, Uwy=48VDC, Iwy=2a) |
| Pobór prądu przez układ przetwornicy: | 27mA (Uwe=12VDC) |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... +40 °C |
| Obudowa: | brak, konstrukcja otwarta |
| Wymiary płytki elektr. (szer. x dł. x wys.): | 40 x 83 x 27 mm |