Moduł podnoszący napięcie BCS-SU100/48 100W
Za zakup produktu otrzymasz 1000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 3 dni robocze
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Cechy BCS-SU100/48:
  • Wysoka sprawność (>90%)
  • Niski pobór prądu przez układ przetwornicy
  • Szeroki zakres napięcia wejściowego typowy dla zasilaczy buforowych 12V/24VDC
  • Zabezpieczenie termiczne, przeciwprzeciążeniowe
  • Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe
  • Niewielkie wymiary
Dane techniczne:
Model: BCS-SU100/48
Napięcie zasilania: 10÷30VDC
Napięcie wyjściowe: 48V DC
Moc wyjściowa maksymalna:
  • 100W (Uwe=13÷23VDC)
  • 150W (Uwe=24÷30VDC)
Typowa sprawność: 96% (Uwe=24VDC, Uwy=48VDC, Iwy=2a)
Pobór prądu przez układ przetwornicy: 27mA (Uwe=12VDC)
Temperatura pracy: -10 °C ... +40 °C
Obudowa: brak, konstrukcja otwarta
Wymiary płytki elektr. (szer. x dł. x wys.): 40 x 83 x 27 mm