Moduł obniżający napięcie BCS-SD30HV/ADJ
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Cechy produktu:
- Wysoka sprawność (ponad 90%)
- Niski pobór prądu przez układ przetwornicy
- Szeroki zakres napięcia wejściowego
- Niewielkie wymiary
- Płynna regulacja napięcia wyjściowego
- Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją
- Zabezpieczenia: termiczne, przeciwzwarciowe, przeciwprzeciążeniowe, przeciwprzepięciowe
- Dioda LED sygnalizująca obecność napięcia na wyjściu
Specyfikacja:
| Wymiary: | 25x60x16 mm (szerokość x długość x wysokość) |
| Obudowa: | brak, konstrukcja otwarta |
| Typowa sprawność: | 92% (Uwe=48VDC, Uwy=12VDC, Iwy=2A) |
| Moc zasilacza: | 25W ciągła, chwilowa 30W dla Uwy=12V |
| Zakres napięcia wejściowego: | (Vin) 6÷50V |
| Napięcie wyjściowe regulowane: | 3.3÷12V |
| Wydajność prądowa: | ciągła 2,5A, chwilowa 3A |
| Pobór prądu przez układ przetwornicy: | 2,5mA (Uwe=48V) |
| Zabezpieczenie przed zwarciem wyjścia: | tak |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem: | tak, ograniczenie prądowe 3A |
| Zabezpieczenie termiczne: | tak |
| Zabezpieczenie wejścia przed przepięciami: | tak |
| Sygnalizacja pracy dioda LED: | obecność napięcia na wyjściu |
| Zakres temperatur pracy: | od -10°C do +40°C |