Moduł obniżający napięcie BCS-SD30HV/ADJ
Za zakup produktu otrzymasz 0 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 3 dni robocze
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Cechy produktu:
  • Wysoka sprawność (ponad 90%)
  • Niski pobór prądu przez układ przetwornicy
  • Szeroki zakres napięcia wejściowego
  • Niewielkie wymiary
  • Płynna regulacja napięcia wyjściowego
  • Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją
  • Zabezpieczenia: termiczne, przeciwzwarciowe, przeciwprzeciążeniowe, przeciwprzepięciowe
  • Dioda LED sygnalizująca obecność napięcia na wyjściu
Specyfikacja:
Wymiary: 25x60x16 mm (szerokość x długość x wysokość)
Obudowa: brak, konstrukcja otwarta
Typowa sprawność: 92% (Uwe=48VDC, Uwy=12VDC, Iwy=2A)
Moc zasilacza: 25W ciągła, chwilowa 30W dla Uwy=12V
Zakres napięcia wejściowego: (Vin) 6÷50V
Napięcie wyjściowe regulowane: 3.3÷12V
Wydajność prądowa: ciągła 2,5A, chwilowa 3A
Pobór prądu przez układ przetwornicy: 2,5mA (Uwe=48V)
Zabezpieczenie przed zwarciem wyjścia: tak
Zabezpieczenie przed przeciążeniem: tak, ograniczenie prądowe 3A
Zabezpieczenie termiczne: tak
Zabezpieczenie wejścia przed przepięciami: tak
Sygnalizacja pracy dioda LED: obecność napięcia na wyjściu
Zakres temperatur pracy: od -10°C do +40°C