Kamera IP IPC328LR3-DVSPF28-F 8MP 2.8mm Uniview
Opis
IPC328LR3-DVSPF28-F to stałopozycyjna kamera o rozdzielczości 8MP w obudowie typu dome (kopułka z kloszem). Posiada stały obiektyw 2.8mm i oświetlacz podczerwieni o zasięgu do 30m. Kamera może pracować zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz - stopień szczelności obudowy to IP67.
Wybrane cechy:
- Rozdzielczość maksymalna 8MP
- Wsparcie kompresji Ultra 265 / H.265 / H.264 / MPJEG
- Obiektyw stały, 2.8mm
- Oświetlacz IR o zasięgu do 30m, Smart IR
- Stopień szczelności IP67
- Stopień ochrony IK10
Dane techniczne:
| Główne | |
| Przetwornik obrazu | 1/3", 8MP, CMOS, typ skanowania: progresywne |
| Czułość | Kolor: 0.05 Lux (F2.0, AGC wł.), B/W: 0 Lux z włączonym oświetlaczem IR |
| WDR | 120dB |
| S/N | >56dB |
| Obiektyw / optyka | |
| Ogniskowa | 2.8mm, F2.0 |
| Kąt widzenia | 112.7° (poziom) |
| Typ H.264 | Baseline Profile / Main Profile |
| Bitrate wideo | 128 Kbps ~ 16 Mbps |
| ROI | do 2 obszarów |
| OSD | do 4 |
| Interfejsy | |
| Wejście / wyjście audio | Brak |
| Wejście / wyjście alarmowe | Brak |
| Wbudowany mikrofon | Brak |
| Wbudowany głośnik | Brak |
| Interfejs sieciowy | 1x RJ45, 10/100 Mbps Base-TX Ethernet |
| Zasilanie | |
| Obsługiwane typy zasilania | DC 12V±25%, PoE (IEEE 802.3af) |
| Pobór mocy | Maks. 5.5W |
| Ogólne | |
| Wymiary | Ø108.7 x 81.1 mm |
| Waga | 0.45 Kg |
| Temperatura pracy | -35 °C ~ 60 °C, Wilgotność względna ≤ 95% RH |
| Zabezpieczenie przepięciowe | 2 KV |
- Typ kamery Kopułkowa
- Maks. rozdzielczość 8 Mpx (4K)
Gwarancja
- Gwarancja 24 miesiące
Dane techniczne - kamery UNV
- Seria kamer Easy
- Maksymalna rozdzielczość 8 MP
- Ogniskowa obiektywu 2.8mm