Kamera IP IPC328LR3-DVSPF28-F 8MP 2.8mm Uniview
Za zakup produktu otrzymasz 12000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
IPC328LR3-DVSPF28-F to stałopozycyjna kamera o rozdzielczości 8MP w obudowie typu dome (kopułka z kloszem). Posiada stały obiektyw 2.8mm i oświetlacz podczerwieni o zasięgu do 30m. Kamera może pracować zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz - stopień szczelności obudowy to IP67.
Wybrane cechy:
  • Rozdzielczość maksymalna 8MP
  • Wsparcie kompresji Ultra 265 / H.265 / H.264 / MPJEG
  • Obiektyw stały, 2.8mm
  • Oświetlacz IR o zasięgu do 30m, Smart IR
  • Stopień szczelności IP67
  • Stopień ochrony IK10
Dane techniczne:
Główne
Przetwornik obrazu 1/3", 8MP, CMOS, typ skanowania: progresywne
Czułość Kolor: 0.05 Lux (F2.0, AGC wł.), B/W: 0 Lux z włączonym oświetlaczem IR
Obiektyw / optyka
Ogniskowa 2.8mm, F2.0
Kąt widzenia 112.7° (poziom)
Typ H.264 Baseline Profile / Main Profile
Maksymalna ilość strumieni 3
Parametry strumienia
  • Drugi strumień:720P (1280*720): Maks. 20kl./s.; Trzeci strumień:4CIF (704*576): Maks. 20kl./s.
Bitrate wideo 128 Kbps ~ 16 Mbps
ROI do 2 obszarów
OSD do 4
Interfejsy
Wejście / wyjście audio Brak
Wejście / wyjście alarmowe Brak
Wbudowany mikrofon Brak
Wbudowany głośnik Brak
Interfejs sieciowy 1x RJ45, 10/100 Mbps Base-TX Ethernet
Zasilanie
Obsługiwane typy zasilania DC 12V±25%, PoE (IEEE 802.3af)
Pobór mocy Maks. 5.5W
Ogólne
Wymiary Ø108.7 x 81.1 mm
Waga 0.45 Kg
Temperatura pracy -35 °C ~ 60 °C, Wilgotność względna ≤ 95% RH
  • Typ kamery Kopułkowa
  • Maks. rozdzielczość 8 Mpx (4K)
Gwarancja
  • Gwarancja 24 miesiące
Dane techniczne - kamery UNV
  • Seria kamer Easy
  • Maksymalna rozdzielczość 8 MP
  • Ogniskowa obiektywu 2.8mm