Kamera IP IPC325SR3-DVPF28-F 5MP 2.8mm Uniview
Za zakup produktu otrzymasz 11000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Niedostępny
Dostępność:
Towar na zamówienie - zapytaj o dostępność
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
IPC325SR3-DVPF28-F to stałopozycyjna kamera o rozdzielczości 5MP w obudowie kopułowej z kloszem. Model posiada obiektyw stałoogniskowy - 2.8mm, oraz oświetlacz podczerwieni o zasięgu do 30m.
Wybrane cechy:
  • Rozdzielczość maksymalna 5MP
  • Wsparcie kompresji Ultra 265 / H.265 / H.264 / MPJEG
  • Obiektyw stały, 2.8mm
  • WDR 120dB
  • Oświetlacz IR o zasięgu do 30m, Smart IR
  • 1 wejście / 1 wyjście alarmowe
  • 1 wejście / 1 wyjście audio
  • Stopień szczelności IP67
  • Stopień odporności IK10
Dane techniczne:
Główne
Przetwornik obrazu 1/2.7", 5MP, CMOS, typ skanowania: progresywne
Czułość Kolor: 0.01 Lux (F2.0, AGC wł.), B/W: 0 Lux z włączonym oświetlaczem IR
Obiektyw / optyka
Ogniskowa 2.8mm, F2.0
Kąt widzenia 105.6° (poziom)
Typ H.264 Baseline Profile / Main Profile
Maksymalna ilość strumieni 3
Parametry strumienia
  • Drugi strumień: 4CIF (704*576), Maks. 30kl./s.
  • Trzeci strumień: CIF (352*288), Maks. 30kl./s.
Bitrate wideo 128 Kbps ~ 16 Mbps
ROI do 2 obszarów
OSD do 4
Dewarping Brak
Audio
Kompresja audio G.711
Komunikacja dwukierunkowa Obsługiwana
Redukcja szumów Obsługiwana
Częstotliwość próbkowania 8 KHZ
Magazyn danych
Zapis lokalny 1 slot na kartę pamięci Micro SD, obsługiwana pojemność do 256 GB
Zapis sieciowy ANR
Interfejsy
Wejście / wyjście audio 1 / 1
Wejście / wyjście alarmowe 1 / 1
Wbudowany mikrofon Brak
Wbudowany głośnik Brak
Interfejs sieciowy 1x RJ45, 10/100 Mbps Base-TX Ethernet
Zasilanie
Obsługiwane typy zasilania DC 12V±25%, PoE (IEEE 802.3af)
Pobór mocy Maks. 5.5W
Ogólne
Wymiary Ø108.7 x 81.1 mm
Waga 0.45 Kg
Temperatura pracy -35 °C ~ 60 °C, Wilgotność względna ≤ 95% RH
  • Typ kamery Kopułkowa
  • Maks. rozdzielczość 5 Mpx
Gwarancja
  • Gwarancja 36 miesięcy
Dane techniczne - kamery UNV
  • Seria kamer Prime
  • Maksymalna rozdzielczość 5 MP
  • Ogniskowa obiektywu 2.8mm