Kamera IP IPC325SR3-DVPF28-F 5MP 2.8mm Uniview
Opis
IPC325SR3-DVPF28-F to stałopozycyjna kamera o rozdzielczości 5MP w obudowie kopułowej z kloszem. Model posiada obiektyw stałoogniskowy - 2.8mm, oraz oświetlacz podczerwieni o zasięgu do 30m.
Wybrane cechy:
- Rozdzielczość maksymalna 5MP
- Wsparcie kompresji Ultra 265 / H.265 / H.264 / MPJEG
- Obiektyw stały, 2.8mm
- WDR 120dB
- Oświetlacz IR o zasięgu do 30m, Smart IR
- 1 wejście / 1 wyjście alarmowe
- 1 wejście / 1 wyjście audio
- Stopień szczelności IP67
- Stopień odporności IK10
Dane techniczne:
| Główne | |
| Przetwornik obrazu | 1/2.7", 5MP, CMOS, typ skanowania: progresywne |
| Czułość | Kolor: 0.01 Lux (F2.0, AGC wł.), B/W: 0 Lux z włączonym oświetlaczem IR |
| WDR | 120dB |
| S/N | >56dB |
| Obiektyw / optyka | |
| Ogniskowa | 2.8mm, F2.0 |
| Kąt widzenia | 105.6° (poziom) |
| Typ H.264 | Baseline Profile / Main Profile |
| Bitrate wideo | 128 Kbps ~ 16 Mbps |
| ROI | do 2 obszarów |
| OSD | do 4 |
| Audio | |
| Kompresja audio | G.711 |
| Komunikacja dwukierunkowa | Obsługiwana |
| Redukcja szumów | Obsługiwana |
| Częstotliwość próbkowania | 8 KHZ |
| Magazyn danych | |
| Zapis lokalny | 1 slot na kartę pamięci Micro SD, obsługiwana pojemność do 256 GB |
| Zapis sieciowy | ANR |
| Interfejsy | |
| Wejście / wyjście audio | 1 / 1 |
| Wejście / wyjście alarmowe | 1 / 1 |
| Wbudowany mikrofon | Brak |
| Wbudowany głośnik | Brak |
| Interfejs sieciowy | 1x RJ45, 10/100 Mbps Base-TX Ethernet |
| Zasilanie | |
| Obsługiwane typy zasilania | DC 12V±25%, PoE (IEEE 802.3af) |
| Pobór mocy | Maks. 5.5W |
| Ogólne | |
| Wymiary | Ø108.7 x 81.1 mm |
| Waga | 0.45 Kg |
| Temperatura pracy | -35 °C ~ 60 °C, Wilgotność względna ≤ 95% RH |
| Zabezpieczenie przepięciowe | 2 KV |
- Typ kamery Kopułkowa
- Maks. rozdzielczość 5 Mpx
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Dane techniczne - kamery UNV
- Seria kamer Prime
- Maksymalna rozdzielczość 5 MP
- Ogniskowa obiektywu 2.8mm