Kamera IP IPC314SB-ADF28K-M12-I0 4MP 2.8mm Uniview
Opis
Kamera jest zgodna z normą EN 50155.
Wybrane cechy:
- Rozdzielczość maksymalna 4MP
- Wsparcie kompresji Ultra 265 / H.265 / H.264 / MPJEG
- Obiektyw 2.8mm, stałoogniskowy
- WDR 120dB
- Technologia LightHunter - doskonała jakość obrazu w słabszych warunkach oświetleniowych
- Oświetlacz IR o zasięgu do 30m, Smart IR
- Slot na kartę SD, obsługiwana pojemność do 256GB
- Wbudowany mikrofon
- 1 wejście / 1 wyjście audio
- Stopień szczelności IP67
- Stopień ochrony IK10
- Złącze M12 (D-code)
- Norma EN 50155
Dane techniczne:
| Główne | |
| Przetwornik obrazu | 1/3", 4MP, CMOS, typ skanowania: progresywne |
| Czułość | Kolor: 0.003 Lux (F1.6, AGC wł.), B/W: 0 Lux z włączonym oświetlaczem IR |
| WDR | 120dB |
| S/N | >56dB |
| Obiektyw / optyka | |
| Ogniskowa | 2.8mm, F1.6 |
| Kąt widzenia | 101.1° (poziom) |
| Typ H.264 | Baseline Profile / Main Profile / High Profile |
| Bitrate wideo | 128 Kbps ~ 16 Mbps |
| ROI | do 8 obszarów |
| OSD | do 8 |
| Audio | |
| Kompresja audio | G.711 |
| Komunikacja dwukierunkowa | Obsługiwana |
| Redukcja szumów | Obsługiwana |
| Częstotliwość próbkowania | 8 KHZ |
| Magazyn danych | |
| Zapis lokalny | 1 slot na kartę pamięci Micro SD, obsługiwana pojemność do 256 GB |
| Zapis sieciowy | ANR, NAS (NFS) |
| Interfejsy | |
| Wejście / wyjście audio | 1 / 1 |
| Wejście / wyjście alarmowe | Brak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany głośnik | Brak |
| Interfejs sieciowy | 1x M12 (D-code), 10/100 Mbps Base-TX Ethernet |
| Zasilanie | |
| Obsługiwane typy zasilania | DC 12V±25% |
| Pobór mocy | Maks. 6W |
| Ogólne | |
| Wymiary | Ø110 x 61 mm |
| Waga | 0.37 Kg |
| Temperatura pracy | -30 °C ~ 60 °C, Wilgotność względna ≤ 95% RH |
| Zabezpieczenie przepięciowe | 2 KV |
| Stopień szczelności | IP67 |
| Wandaloodporność | IK10 |
| Przycisk reset | Brak |
- Typ kamery Kopułkowa
- Maks. rozdzielczość 4 Mpx
Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
Dane techniczne - kamery UNV
- Seria kamer Prime
- Maksymalna rozdzielczość 4 MP
- Ogniskowa obiektywu 2.8mm