Kamera IP IPC314SB-ADF28K-M12-I0 4MP 2.8mm Uniview
Za zakup produktu otrzymasz 14000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Niedostępny
Dostępność:
Towar na zamówienie - zapytaj o dostępność
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
Kamera jest zgodna z normą EN 50155.
Wybrane cechy:
  • Rozdzielczość maksymalna 4MP
  • Wsparcie kompresji Ultra 265 / H.265 / H.264 / MPJEG
  • Obiektyw 2.8mm, stałoogniskowy
  • WDR 120dB
  • Technologia LightHunter - doskonała jakość obrazu w słabszych warunkach oświetleniowych
  • Oświetlacz IR o zasięgu do 30m, Smart IR
  • Slot na kartę SD, obsługiwana pojemność do 256GB
  • Wbudowany mikrofon
  • 1 wejście / 1 wyjście audio
  • Stopień szczelności IP67
  • Stopień ochrony IK10
  • Złącze M12 (D-code)
  • Norma EN 50155
Dane techniczne:
Główne
Przetwornik obrazu 1/3", 4MP, CMOS, typ skanowania: progresywne
Czułość Kolor: 0.003 Lux (F1.6, AGC wł.), B/W: 0 Lux z włączonym oświetlaczem IR
Dzień/Noc Mechaniczny filtr podczerwieni (ICR)
Migawka Auto/Ręczna, 1~1/100 000 s
Wolna migawka Tak
WDR 120dB
S/N >56dB
Obiektyw / optyka
Ogniskowa 2.8mm, F1.6
Kąt widzenia 101.1° (poziom)
Oświetlacz podczerwieni
Zasięg do 30m (zależnie od warunków)
Typ oświetlacza 850nm
Kontrola pracy Automatycznie/ręcznie
Kontrola mocy Smart IR
Wideo
Kompresja wideo Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG
Typ H.264 Baseline Profile / Main Profile / High Profile
Maksymalna ilość strumieni 3
Parametry strumienia
Bitrate wideo 128 Kbps ~ 16 Mbps
ROI do 8 obszarów
OSD do 8
Maski prywatności Obsługiwane, do 4
Detekcja ruchu Do 4 obszarów
Obraz
Balans bieli Auto / Outdoor / Fine Tune / Sodium Lamp / Locked / Auto2
DNR (cyfrowa redukcja szumów) 2D / 3D DNR
HLC Obsługiwane
BLC Obsługiwane
Defog Tak, Cyfrowy
Dewarping Brak
Audio
Kompresja audio G.711
Komunikacja dwukierunkowa Obsługiwana
Redukcja szumów Obsługiwana
Częstotliwość próbkowania 8 KHZ
Magazyn danych
Zapis lokalny 1 slot na kartę pamięci Micro SD, obsługiwana pojemność do 256 GB
Zapis sieciowy ANR, NAS (NFS)
Sieć
Protokół integracyjny ONVIF (Profil S, Profil G, Profil T), API
Oprogramowanie klienckie EZStation, EZLive, Ezview
Interfejsy
Wejście / wyjście audio 1 / 1
Wejście / wyjście alarmowe Brak
Wbudowany mikrofon Tak
Wbudowany głośnik Brak
Interfejs sieciowy 1x M12 (D-code), 10/100 Mbps Base-TX Ethernet
Zasilanie
Obsługiwane typy zasilania DC 12V±25%
Pobór mocy Maks. 6W
Ogólne
Wymiary Ø110 x 61 mm
Waga 0.37 Kg
Temperatura pracy -30 °C ~ 60 °C, Wilgotność względna ≤ 95% RH
Zabezpieczenie przepięciowe 2 KV
Stopień szczelności IP67
Wandaloodporność IK10
Przycisk reset Brak
Dane techniczne
Dane techniczne - kamery
  • Typ kamery Kopułkowa
  • Maks. rozdzielczość 4 Mpx
  • Miejsce montażu Na zewnątrz i wewnątrz
  • Oświetlacz IR Tak
  • Obiektyw Stały
  • Wandaloodporność Tak
Gwarancja
  • Gwarancja 36 miesięcy
Dane techniczne - kamery UNV
  • Seria kamer Prime
  • Maksymalna rozdzielczość 4 MP
  • Ogniskowa obiektywu 2.8mm