Kamera IP DMA-380IPEN-28-V3 Provision-ISR
Za zakup produktu otrzymasz 27000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
szt.
Dostępność:
Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
DMA-380IPEN-28-V4 to kamera IP, w obudowie typu dome (kopułowa z kloszem, niskoprofilowa), o rozdzielczości 8MP, z obiektywem 2.8mm (stały). Kamera posiada oświetlacz IR o zasięgu do 10m.
Wybrane cechy:
  • Rozdzielczość maksymalna 8MP (3840x2160@25fps), sensor 1/2.8” CMOS (16:9)
  • Obiektyw 2.8mm (stały), kąt widzenia (103°)
  • Oświetlacz IR o zasięgu do 10m
  • Klasyfikacja obiektów DDA2
  • Dodatkowa analityka: detekcja twarzy, mapa ciepła
  • Wbudowany mikrofon
  • 1 wejście / 1 wyjście audio
  • 1 wejście / 1 wyjście alarmowe
  • Wandaloodporność na poziomie IK10
  • Zasilanie DC12V (~450mA) / PoE (~7W)