Kod producenta: DMA-380IPEN-28-V3
Kod produktu: PR-0062
Kamera IP DMA-380IPEN-28-V3 Provision-ISR
Opis
DMA-380IPEN-28-V4 to kamera IP, w obudowie typu dome (kopułowa z kloszem, niskoprofilowa), o rozdzielczości 8MP, z obiektywem 2.8mm (stały). Kamera posiada oświetlacz IR o zasięgu do 10m.
Wybrane cechy:
- Rozdzielczość maksymalna 8MP (3840x2160@25fps), sensor 1/2.8” CMOS (16:9)
- Obiektyw 2.8mm (stały), kąt widzenia (103°)
- Oświetlacz IR o zasięgu do 10m
- Klasyfikacja obiektów DDA2
- Dodatkowa analityka: detekcja twarzy, mapa ciepła
- Wbudowany mikrofon
- 1 wejście / 1 wyjście audio
- 1 wejście / 1 wyjście alarmowe
- Wandaloodporność na poziomie IK10
- Zasilanie DC12V (~450mA) / PoE (~7W)