Kod produktu: BNC-G/65-PLAST
Gniazdo skręcane BNC-G/65-PLAST
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Dane techniczne:
| Rodzaj złącza: | BNC Gniazdo |
| Mocowanie elementów złącza: | Skręcanie |
| Mocowanie żyły: | Skręcanie |
| Mocowanie ekranu: | Zaciskanie |
| Przeznaczenie: | Kabel koncentryczny |
| Średnica kabla: | max. 6.5 mm |
| Impedancja: | 75 Ω |
| Materiał: | Metal |
| Wybrane cechy: |
| Waga: | 0.007 kg |
| Wymiary: | Ø 13 x 55 mm |