Kod producenta: PR-HS15W-IP
Kod produktu: PR-0144
Głośnik IP PR-HS15W-IP Provision-ISR
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
PR-HS15W-IP to aktywny głośnik tubowy IP o mocy 15W, urządzenie jest zgodne z ONVIF. Może być mocowany do ściany lub do sufitu.
Wybrane cechy:
- Moc: 15W
- Maks. SPL: 113dB
- Pasmo przenoszenia: 300Hz~8kHz
- Kodowanie audio: OPUS (48kHz), MP3 (44.1kHz), G.722 ADPCM (16kHz), G.711 PCMU/PCMA (8kHz)
- Funkcje audio: Transmisja na żywo lub do 10 wgranych plików (wyzwalane przez API)
- Wzmacniacz: Wbudowany 15W
- Interfejs: 10/100 Base-TX, RJ45
- Zasilanie: DC12V / PoE (~1.25)
- Klasa szczelności: IP67
- Wymiary 225 x 165 x 240mm (szerokość x wysokość x długość)
- Waga 1,4kg
- Temperatura pracy -30°C~60°C